5 – 11 Temmuz Arasında Terazi Burcu Neler Yaşayacak

Sevgili teraziler ve yükselen burcu terazi olanlar. İkili ilişkilerin dikkat çekeceği iki günlük süreç olacak. Pazartesi ve Salı günleri karşınızdaki kişilerle ilişkilerinizde veya partnerinizin hayatında hızlı beklenmedik gelişimlerde devrede olacak.

Çarşamba , Perşembe günlerinde ise ödemeler , harcamalar özellikle kredi borç ilişkileri ön planda olacak. Cuma, Cumartesi günlerinden itibaren destekleyici pozitif etkiler giderek artıyor. Haftasonunda özellikle geleceğe yönelik prestijinizle , kariyerinizle ilgili önemli konular dikkat çekmeye başlayacak.

Yeni girişim alanı ortaya çıkacak bu tarihten itibaren. Haritanızın geneline göz attığımızda 10. yerinizde gerçekleşecek olan güneş tutulması 11 Temmuz tarihinden itibaren geleceğe yönelik projeler iş , kariyer , toplum önünde olmak gereken işler alanında daha dikkat çekici , parlayan bir halde olmanıza işaret etmekte.

terazi burcu

Aynı zamanda aile içi ilişkilerde ön planda olacak bu süreçte. Venüs 7. ve 11. yerinizde hareket etmekte ve ikili ilişkiler alanınızı arkadaşlar ve sosyal çevreyle ilişkiler alanınızı pozitif etkilemekle birlikte hafta sonuda bu bahsettiğim alanda da zaman zaman çekişme ve gerginlikler devrede olacak.

Mars 12. yerinizde hareket etmekte ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekmekte . Sert girişimlerden , tehlikeli aktivitelerden uzak durmanız gereken bir süreçtesiniz. Terazi burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması hafta sonundan itibaren çok dikkat çekeğiniz toplumsal platformda daha önem kazanacağınız , öne çıkacağınız üstlerle önemli kişilerle ilişkilerinizede dikkat çekeceğiniz bir haftada olduğunuzu göstermekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler