Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeği, sinsi bir erkektir. Kinini asla belli etmez. Uygun zamanı yakaladığında öfkesini kusar. Kıskanç bir yapıya sahip olan akrep burcu erkekleri, çevresindekilerin mutluklarına kıskançlıkla bakar aynı zamanda da çevresindeki insanların mutsuz olduğunu fark ettiği anda en büyük yardımcıları yine kendileridir. Bu bakımdan sürekli kendi içinde çelişen bir yapıya sahiptir. Kıskançlığı hırslı olmasını tetikleyen en büyük etkendir. İş ve para konusunda aşırı derecede hırslıdır. Amaçlarına ulaşmak için her yolu mubah sayabilir. Aile bağları çok güçlüdür. Kayıtsız şartsız sevgi beslediği sadece ailesidir. Ailesine olan düşkünlüğü, aşırı korumacı tavrı dikkat çeker.

AŞK HAYATI

akrep burcu

Akrep burcu erkeğinin en belirgin özelliği cinselliğe olan düşkünlüğüdür. Aynı zamanda en zayıf noktası olan cinselliğe olan düşkünlüğü, kendisinin zaman zaman yanlış kararlar vermesine sebep olur. Duygularından çok cinselliğe önem verir. İlişkilerinde cinselliğin olmaması onun için o ilişkinin bitmesi gereken bir ilişki olduğunu ifade eder. Akrep burcu erkeğini kendisine bağlamak isteyen kadının 2 önemli kozu vardır. Birincisi cinsellik, ikincisi akrep burcu erkeğinin ailesine kendisini sevdirmesi.

SAĞLIĞI

Akrep burcu erkeği, son derece sağlıklı bir bünyeye sahiptir. Çok geç yaşlanır. Hafızası çok kuvvetlidir. Öğrendiği bir bilgiyi yıllar sonra bile sorsanız en ince ayrıntısına kadar hatırlar. Kulak sağlığı her sesi ayrı ayrı ayırt edebilecek kadar hassastır. Çok gürültülü bir ortamda veya uzak bir mesafeden her sesi ayrı ayrı duyabilir.

İŞ HAYATI

Çok hırslı olan akrep burcu erkeği, hedeflerine kavuşmak için en kısa ve en kolay yolu arar her zaman. Onun için önemli olan hedefine ulaşmaktır. Nasıl olduğunun bir önemi yoktur. Bu yüzden iş hayatında akrep burcu tehlikeli bir rakiptir. Hedefine ulaşmak için herkesin üzerine basarak geçmekten çekinmez. Kaybetmeye tahammülü yoktur. Ekip çalışmalarından zevk almaz. Tek başına çalışır, tek başına kazanır ve tek başına yer. Paylaşmayı sevmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler