Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği, hayalperest yapısı ile meşhurdur. Haddinden fazla duygusal tarafları ile mantığını kullanması gereken alanlarda hep hüsrana uğrar. İnsan ve doğa sevgisi ile doludur gönülleri. Buna karşın sevgisiyle tezat olan kinci yapısı da ilginç özelliklerindendir. Genelde bunalıma yatkın yapısı ile tanırlar, çok kırılgan. Çok çabuk üzüntüye düşen bir karaktere sahiptirler. Sezgileri çok kuvvetli olan balık burcu erkeği, hislerine güvenerek söylediği çoğu şey insanları şaşırtabilir. Medyum diye tabir edilen kişilerin burçlarına bakıldığında balık burcu erkeğinin sayısının çok olduğu görülebilir. Hayatında yaşadığı düş kırıklıklarından, başarısızlıklarından, üzüntülerinden ders almak yerine depresyona girmeyi seçerler. Buda yaşamı boyunca aynı hataları tekrar yapmasına ve aynı üzüntüleri tekrar tekrar yaşamasına sebep olur.

AŞK HAYATI

balık erkeği

Balık burcu erkekleri, doğru insanla hayatını birleştirdiğinde en imrenilen evliliğe sahip olur. Mükemmel bir eş ve mükemmel bir babadır. Duygusal, kadın ruhundan anlayan, edebi yönü kuvvetli, sevgilisini kırmaktan çekinen bir yapıya sahiptir. Sevgilisine ya da eşine son derece sadık olan balık burcu erkeği aynı sadakati bekler ve en ufak bir şüphede bütün bağları koparacak kadarda tahammülsüzdür.

SAĞLIĞI

Balık burcu erkeği, sağlık sorunu yaşadığı en büyük konu depresyondur. Hayatın bazı dönemlerinde anti depresan haplar kullanmak durumunda kalabilir. Gece uykusuzlukları ve buna bağlı olarak da unutkanlıklar yaşar.

İŞ HAYATI

Balık burcu erkeğinin en başarılı olduğu iş sahası sanattır. Karakalem, şiir, edebiyat, heykel gibi birçok alanda balık burcu erkeği hep ön sıradadır. Hırsları olmayan balık burcu erkeği zengin olmak gibi bir kaygısı olmadığı için iş seçimini para yönünden çok kendini huzurlu hissedeceği yönü ile değerlendirir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Spam Testi:

kadın sitesi kategoriler