Balık Burcu Kadını

Kadınlar içinde en duygusal olan, balık burcu kadınıdır.  Hayatı sevgi ve aşk üzerine kuruludur.Hayatında sevgi yoksa hiç birşeyden tat almaz. Hiç birşeyden mutlu olmaz.  Sevgi onun için nefes almakla eşdeğerdir. Hayal güçleri çok gelişmiştir. Çoğu zaman gerçek yaşam ile hayal dünyası arasında sıkışır. Ailelerine ve dostlarına çok düşkündürler. Çabuk kırılgan halleri ile gereksiz alınganlıkları meşhurdur. Bu yüzden kincidirler.  Sezgileri çok kuvvetlidir.

Duygularının gösterdiği yönde hareket ettikleri için çoğu zaman ahat yaparlar ama yinede hatalarından ders almazlar aynı hatayı defalarca tekrarlayabilirler. Hayatlarında ani değişiliklere yer yoktur. Değişiklik fikri balık burcu kadınlarını telaşa iter.  Çok titiz ve temiz olan balık burcu kadınları evlerini kendilerinden başka kimsenin temizlemesine ve düzenlemesine izin vermez.  Paraya ve maddi değeri olan eşyalara önem vermezler.Kimseye muhtaç olmayacak kadar kazançlarının olması onların mutlu olması için yeterlidir. Hırslı değildirler.  Çok konuşmayı sevmezler. Çok konuşandan hoşlanmazlar.  Kalabalık ve gürültülü yerlerde bulunmakdan rahatsız olurlar.

AŞK HAYATI

balık burcu kadını

Tam bir romantikdir. Geleneksel karakterine rağmen söz konusu aşk ise bütün tabularını yıkabilir.Sevgilisi veya eşi için tüm hayatını sil baştan alabilir. Söz konusu aşk ise herşeyini feda ederler. Yıllarını hatta tüm ömrünü unutamadığı eski bir aşk için harcayabilirler. Yalnızlıkdan çok korkmalarına rağmen unutamadıkları bir sevda için bütün hayatını yalnız geçirebilirler. Kendisini sahiplenen, koruyan, onure eden erkeklere aşık olurlar. Sığınacak liman olarak gördükleri erkekler aşık oldukları erkeklerdir.

SAĞLIĞI

Hassas duygusal yapıları sebebiyle sinir sistemleri zayıftır ve depresyona meyilli kişilerdir. Alkol, sigara gibi bağımlılıkları vardır.  Zayıf bünyesiyle hastalıklara karşı dirençsizdir. Çok çabuk hasta olurlar, geç iyileşirler. Balık burcu kadınları burcuna sadık kalarak en büyük yaşam kaynakları olan suyu hayatlarından eksik ettikleri anda böbreklerinde sorun yaşamaya başlarlar.

İŞ HAYATI

İş hayatı balık kadını için çok fazla birşey ifade etmez. Daha çok evcimen huylu olan balık burcu kadını evlenip evinin, çocuğunun ve eşinin faydalanabileceği işler yapmakdan hoşlanır. İş hayatında yer alması gerekirsede evine, eşine, çocuğuna vakit ayırmasına engel olmayacak bir iş seçer.  Mantıkları yerine duyguları ile hareket ederler. Bu yüzden pek başarılı olamazlar. Kendine ait bir iş seçecekse bebek kıyafetlerinin satıldığı veya çeyiz eşyalarının satıldığı bir dükkan işletmek balık burcunun hem severek hemde başarıyla yapacağı bir iştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. gülay dedi ki:

    balık burcu egitim hayatında başarılımıdır teşekkürler

  2. esra dedi ki:

    Balık burcunun iş hayatıyla ilgili yazılanlar yanlş ama aşk hayati doğru

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler