Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını, zeki ve çalışkan olmasının yanı sıra fazla detaycı tavırları ile kendisini ve etrafındaki insanları zaman zaman çok yorar. Fedakâr bir huya sahip olan başak burcu kadını bu huyu yüzünden çoğu zaman maddi kayıplar yaşar. Haksızlığa tahammülü yoktur. Hiç tanımadığı bir insana bile haksızlık yapıldığını gördüğünde hemen müdahale eder. Tembel insanlardan nefret ederler. Hayatında tembel insana asla yer vermezler. Dost canlısıdırlar. Çok fazla arkadaşları yoktur ama sayıca az çok güvenilir dostluklara sahiptirler. Hiç kimsenin zayıf noktalarından faydalanmazlar ve kendilerini de asla kullandırtmazlar. Aşırı tutumlu huyları yüzünden çoğu kişi tarafından cimri olmakla eleştirilirler.

AŞK HAYATI

Başak kadını aşırı utangaç bir kadın görünümünden birden sıyrılarak son derece çekici, ateşli bir kadına dönüşür. İlişkilerini hep canlı tutar. Rutin seyreden evlilik ona göre değildir. Uzun süren birliktelikleri bu yüzden pek yoktur. Çabuk vazgeçer ve çabuk unuturlar. Aşk acısı çekmezler. Bunun yanında da âşık olduklarında hiçbir engel başak burcu kadınını durduramaz. Kendi vazgeçmediği sürece aşkından vazgeçmez. Çok ilgi gösterildiğinde rahatsız olmaya başlarlar, ilgisiz kaldıklarında sitem etmeye başlarlar. Bu yüzden başak kadınıyla birlikte olacak erkeğin dengeyi uyu tutması gerekir

SAĞLIĞI

Başak burcu kadınları çok çabuk yorulurlar bu yüzden ağır sporlar ya da ağır işler yapamazlar. Bunun sonucu olarak da sık sık kilo sorunu yaşarlar. Yemek yemeğe çok düşkün oldukları için ileriki dönemlerde kalp sorunu yaşayabilirler. Çoğu başak burcu kadını hastalık hastası kadınlardır. Sürekli ilgi beklerle hasta olduklarında. Etrafındaki herkese hiç durmadan dakikalarca ufacık bir hastalıklarını abartarak anlatabilirler.

İŞ HAYATI

Aslan burcu kadını detaycı tavırları ile iş hayatında çıkan sorunların altında yatan sebepleri analiz eder ve süratle çözüme kavuşturur. Genel yapısı itibariyle güler yüzlü ve sıcakkanlı olduğu için otoriter bir patrondan çok iyi bir iş arkadaşı olarak yönetici sıfatıyla iş hayatındaki yerini alır. Tek bir alanda başarılı olacağı bir işi seçer çünkü aynı anda birden fazla işi yapmak dikkatini dağıtır ve detaylara odaklanamaz buda kendisin başarısızlığı getirir. Matematiğe olan düşkünlüğü sebebiyle muhasebe alanında çok başarılı bir iş kadını olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. NAGİHAN ŞİMŞEK dedi ki:

    ya neden ben anlamadım basak burcunn iş hayatında aslanla başlanmş böyle yanlışlıklara lütfen dikkat ediniz

  2. fatma dedi ki:

    evt ya ne bu hep yalan bikere ben matemetiği hiçç sevmiom

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler