Karın Germe Karın Estetiği

Çoğu kadın doğum yaptıktan sonra karın bölgesinin eskisi gibi, düz bir karın, çatlaksız bir karın hayaline veda eder. Doğum yaptıktan sonra karın bölgesinde oluşan karın çatlakları, sarkmış karın görüntüsü, yağlı ve göbekli bir görüntü her kadının şikâyet edeceği, estetik görünüş açısından üzülmesine yetecek bir durumdur. Kadınlar bu sorunlardan kurtulmak için çeşitli göbek eritici kremler, göbek eritmek için egzersizler, karın çatlakları için kremler, karın gerdirme için kremler ve daha birçok bakım yöntemler uygularlar. Ancak çoğu işe yaramayan veya çok uzun vadede çok az fayda sağlayan yöntemler olarak. Kalır. İşte bu esnada son derece tatmin edici bir yöntem olan karın germe estetiği devreye girer. Karın germe estetiği ile doğum sonrası deforme olmuş karın bölgesi sorunları, ister hızlı kilo almakla oluşmuş karın bölgesi sorunları kısa sürede tamamen ortadan kalkabiliyor. www.kadinlarportali.com olarak karın germe estetiğini sizler için araştırdık.

Estetik karın germe ameliyatı nasıl yapılıyor?

Estetik karın germe ameliyatında, karın bölgesinin orta ve alt karın derisi, yağ dokusu ile beraber, sarkmış yağlı karın derisi çıkarılıyor, ayrıca aynı ameliyatta, karın kaslarında gevşeme olmuş ve yanlara doğru açılmışsa, dikişler atılarak karın gerginleştirilir. Çoğunlukla göbek hizasının altında kalmış olan deri tamamen çıkartılıyor ve üzerinde kalan deri, göbek hizasının tam altına indiriliyor. Böylece kısa sürede ortaya dümdüz, gergin, çatlaksız bir karın çıkıyor.

Estetik karın germe ameliyatında iz kalır mı?

Estetik karın germe ameliyatı olduğunuzda bikininizin içinde kalacak enine bir ameliyat izi kalır. Zamanla rengi açılan bu ameliyat izi bikini altında kaldığı için, havuz ve denize rahatlıkla girebilirsiniz. Estetik karın ameliyatı öncesinde ve sonrasında bir süre sigara içmemeniz bu ameliyat izinin belirginliğini oldukça azaltacaktır.

Estetik karın germe ameliyatında hangi anestezi kullanılır?

Ortalama 3 ila 4 saat süren estetik karın germe ameliyatı genel anestezi altında yapılır.

Estetik karın ameliyatından sonra ağrı veya acı olur mu?

Estetik karın germe ameliyatı olduktan sonraki ilk birkaç gün hafif derece ağrı ve acı hissedebilirsiniz. Ameliyat sonrası karnınızda ödeme bağlı gerginlik ve ağrı olacaktır. Ancak bu ağrılar için doktorunuzun vereceği ağrı kesiciler, ağrınızın kesilmesi için yeterli olur.

Karın germe ameliyatından sonra neler yaşanır?

Estetik karın germe ameliyatınızdan ortalama 1hafta sonra dikişleriniz alınır. Karın korsesi kullanmanız önerilir. Genelde 15 gün sonra iş hayatınıza dönebilirsiniz. Dikiş izleriniz ilk zamanlar pembe renkli ve biraz derin gibi görünse de zamanla renkleri açılacak ve daha ince bir hal alacaktır. İlk birkaç ay karın korsesi kullanmanız son derece faydalı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Spam Testi:

kadın sitesi kategoriler