Koç Burcu Özellikleri

21 MART-20 NİSAN
Yönetici
Gezegeni: Mars
Elementi: Ateş
Niteliği: Öncü
Rengi: Kırmızı
Taşı: Elmas

Koçlar ilgili, sevcen ve şefkatlidir
Hayatımızın 1-7 yaş arasını temsil eden Koç kadını ve erkeği her zaman çocuk kalabilir, bir çocuk gibi davranabilir. Hem çocuk hem anne, baba olmak zor olduğunda bu burç kadını ve erkeği için zor bir yaşam serüveni kaçınılmazdır. İlerleyen yaşlarında bile ani ve çocukça tepkiler verebilirler. Kavgacı, mızmız, küskün ve çekilmez olmalarına karşın partnerlerine kendilerini en özel hissettiren bir başka burç daha yoktur. înce ayrıntılar, sürprizler Koç burçlarıyla aşk yaşamak isteyenlerin mutluluk kaynağı olabilir. Seksin, cesaretin gezegeni Mars, Koçlara seks konusunda büyük başarı getirir. Koçlar, her şeyde olduğu gibi aşk konusunda da sabit ve sabırlı davranmakta zorlanır, Küçük pürüzleri çözme yetenekleri gelişmemiştir. Bu nedenle hemen sevgilisinden ayrılmayı düşünürler. Hasta olduklarında ilaç kullanmayı istemedikleri için partnerlerini yorarlar. Bununla birlikte eğlenceli, komik, sevecen, ilgili ve şefkatli davranmayı da bilirler. Kinci değildirler. Kızgınlıkları ani ve geçicidir. Nezaketle değil, kaba saba tavırlarla kendilerini ifade ederler.

Nasıl bir sevgili ister?
Unutmayın, Koç burçları kavga edemeyecekleri, tartışamayacakları bir sevgili ile mutlu olamazlar. Çünkü her Koç tartışarak kendini bulur ve ifade eder. Tartışmak onların tek ilacı, aşık olma sebepleridir. Kendilerine karşı çıkmayan ve ikna etmeyen sevgiliyi, bir ebeveyn gibi göremedikleri, çocuksu yönlerini tatmin edemedikleri için aşkı yaşamaları da imkansızdır.

Aşk ve evlilikte mutlu olacağı burçlar
Yay, Aslan, Koç birbiriyle uyumlu burçlardır. Aşk ve sevgi ilişkilerinde uyuma dayalı beraberlikler kurarlar. Bunun yanı sıra Yengeç, Terazi, Oğlak da Koç’un tutkulu ve büyük aşk yaşayabileceği burçlardır.

Evlilik için ideal burçları: Boğa, Oğlak, Yay ve Aslan’dır. Bu kural 2010 yılının sonbaharında da değişmeyecek.
Evlilik kararı alabilirsiniz. Koç ve yükselen burcu Koç olanlar sonbaharda aşkın kanununu yeniden yazabilir. Aşkı, sevgiyi, ilişkiyi tarif eden tek gezegen Venüs’tür. Venüs geri giderken ya aşk ilişkilerimiz bozulur ya da eski sevgilimizle yeniden bir araya gelmek isteriz. Koçsanız veya yükselen burcunuz Koç ise, aşk yaşamınızda her şeyi temize çekmek ve aşkın kanununu bu sonbahar da yeniden yazmak isteyeceksiniz. Çünkü 8-18 Kasım tarihleri arasında evlilik konusunda şansınız çok açık olacak. Bu dönemde eski eşiniz ya da sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir ve ikinci kez nikah masasına oturma kararı alabilirsiniz.

İşte doğru tarihleri
Koç erkekleri: Dostlarınızla bir araya geleceğiniz 18-19 Ekim akşamlarından birinde dostlarınızın da yardımı ile eş adayınıza sürpriz yapabilir, onu beklemediği bir teklifle çok heyecanlandırabilirsiniz. www.kadinlarportali.com
Koç kadınları: 26 Ekim’de erotizmi dorukta yaşayacaksınız. Canlılığınız ile partnerinizin kalbini fethedeceksiniz. 28 Ekim’den itibaren uzak bir yolculuktan dönecek sevgiliyi beklemeye hazırlanın. Bu dönüş evlenme teklifi içeren bir hediye almak anlamına geliyor.

Kasım ayında aradığınız mutluluğu bulacaksınız

22 Ekim’de Koç burcunda geçen dolunay sonbaharın en önemli fırsatını Koç burcu kadını ve erkeğine sunacak. Sosyal gruplarda yer almak aşırı harcama yapmak anlamına gelse bile, evlilik hazırlıkları için kesenin ağzmı açmak gerekebilir. Koç burcu kadını ve erkeği bu dönemde ailelerinden yardım ve onay almak zorunda kalabilirler. Evlenme düşüncesi neredeyse bütün hayatlarına yayılırken, hormonlarının hızlı çalışmasının da etkisi ile kendilerini ömür boyu bir yastıkta yaşlanmaya söz verirken bulabilirler. Kasım ayı yalnız olan Koç burcu kadını ve erkeği için daha çok seyahat, uzak yerlerdeki sevgilileri ziyaret anlamı gerilemesine son verecek. O ana kadar evliliğe hiç sıcak bakmayan Koçlar bile o günlerde evliliğin insan ruhuna ve bedenine getirdiği yararları derinden hissetmeye başlayacaklar. Bu dönem elbette evli Koçlara da mutluluk getirecek. 20 Kasım partnerinizle dışarı çıkmak, düediğniz gibi eğlenmek, coşmak ve çılgınca davranışlarla onu etkilemek açısından mükemmel bir gün. Merkür ve Mars’ın kucaklaşması partnerinizle keyifli sohbetlerin sonunda kucaklaşmanız anlamını taşıyor. Bekar ve kalbi boş olan bir Koç burcuysanız o gün mutlaka dışarı çıkın. 21 Kasım nişanlı ve sözlü Koçlar açısından imza atmak için mükemmel bir tarih. 27 Kasım günü hayatınızın en güzel günlerinden birini geçirebilirsiniz.

Aşka ve dostluğa duyamayacağınız özel bir gün olacak. Partnerinizin hayalini gerçekleştirmeye çalışın. Aralık’ta sürprizlere hazır olun Yurt dışında evlenmek veya yıldırım nikahı kıymak siz Koç burçlarına hayal gibi mi geliyor? Aşkın ve evliliğin kararını vermek için uzun uzun düşünmeyen tek burç Koç’tur. Aniden evlilik kararı almanız 5 Aralık’ta mümkün olacak. 1-10 Aralık tarihleri arasında etkili olacak yeniayla kariyerinizi etkileyecek bir evliliğin kararını almanız ve hemen imza atmanız mümkün. Güçlü ve karizmatik bir sevgiliye ‘Evet’ demekte hiç tereddüt etmeyeceksiniz. 10 Aralık’tan sonra Merkür seyahat, hukuk ve medya alanında geri gidecek. Hiçbir koşulda sevgilinize söz vermeyin, evlilik vaadinde bulunmayın ve kesinlikle imza atmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Spam Testi:

kadın sitesi kategoriler