Rüyada Depresyon Görmek Tabiri

Rüyada bilmediği bir sebeple dep­resyona girdiğini görmek, uyanık­ken zihnini meşgul eden problemler­den kurtulmaya, anne ve babasının veya kırık kalpli birinin duasıyla zor­luk ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

Rüyada buhranlı günler geçirdiği­ni görmek, pek yakın gelecekte önü­ne açılacak maddi ve manevi hacet kapılarına işaret eder.

Bir sevdiğini kaybettiğinden dolayı bunalıma girdiğini görmek, üzün­tüye sebep olan kişinin dummunujı düzeleceğine işarettir.

İşini kaybetmesinden veya maddi durumunun bozulmasından dolayı depresyona girdiğini görmek, yeni iş imkânı bulmaya, maddî durumu­nun düzelmesine işarettir.

Bunalımda olduğunu ve çevresi­nin, eş ve dostun kendisini teselli ettiğini görmek, hayırlı ve sevinçli haberlere işarettir.

Rüyada manevi açıdan kendini ye­tersiz görüp üzüldüğünü, ahirette karşılaşacağı durumları düşüne­rek aşırı bir üzüntüye kapıldığını görmek, tövbe edip itaat yoluna gir­meye, hayır ve iyilik işleme konu­sunda daha fazla gayret göstermeye işarettir.

Rüyada sebepsiz olarak bunalıma girdiğini ve yersiz korkulara kapıl­dığını görmek, Allah’a (c.c) güven­me ve sebeplere sarılma konusunda zafiyet içinde olmaya işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler