Rüyada Kaygı/Kaygılanmak Tabiri

rüyada bilmediği bir sebeple kay­gıya kapıldığını görmek, uyanıkken zihnini meşgul eden problemlerden kurtulmaya, anne ve babasının veya kırık kalpli birinin duasıyla zorluk ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

rüyada buhranb günler geçirdiği­ni görmek, pek yakın gelecekte önü­ne açılacak maddi ve manevi hacet kapılarına işaret eder.

bir sevdiğini kaybetmek korku­suyla kaygılandığını görmek, kay­gıya sebep olan kişinin uzun bir ömür süreceğine işarettir.

işini kaybetmekten veya maddi durumunun bozulmasından kaygı duyduğunu görmek, mevcut işinde veya maddi durumunda bir değişiklik olmayacağına işarettir.

rüyada kaygılandığını ve çevresi­nin, eş ve dostun kendisini teselli ettiğini görmek, hayırlı ve sevinçli haberlere işarettir.

rüyada manevi açıdan kendini ye­tersiz görüp üzüldüğünü, ahirette karşılaşacağı durumları düşüne­rek kaygılandığını görmek, tövbe edip itaat yoluna girmeye, hayır ve iyilik işleme konusunda daha fazla gayret göstermeye işarettir. rüyada sebepsiz olarak kaygılan­dığını ve yersiz korkulara kapıldı­ğını görmek, allah’a (c.c) güvenme ve sebeplere sanlma konusunda zafi­yet içinde olmaya işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler