Rüyada Sevgi Görmek Tabiri

Rüyada birini sevdiğini görmek, akıl ölçülerinin dışına çıkmaya, duy­gularının esiri olmaya, üzüntü ve ke­dere, sıkıntıya veya hasta kimsenin vefat etmesine işarettir.

Rüyada iki sevgilinin birbirlerine kavuştuklarını görmek, hayır ve menfaate işarettir.

Rüyada biri tarafından sevildiğini sevmek, o kimseden hayır ve menfa­at görmeye işaret eder.

Rüyada birini sevdiğini gören, o kimseye yardımcı olur.

Rüyada  bir  kimsenin  kendisine, “Seni seviyorum” dediğini görmek, o kimsenin rüya sahibine kızmasına işarettir.

Rüyada halk tarafından sevildiğini görmek, halkın dert ve sıkıntılarıyla yakından ilgilenmeye, hayır işlerine düşkün olmaya, hürmet ve ilgi gör­meye işarettir.

Rüyada bir şeye aşırı sevgi göster­diğini görmek ve hırslı davranmak gafletle iş görmeye ve dinde noksan­lığa işarettir.

Rüyada birine aşırı derecede tut­kun olduğunu görmek, akıl ve inanç yoksunluğuna işarettir.

Rüyada birini Allan için sevdiğini görmek, hayır ve esenliğe, cennet ehlinden olmaya işarettir.

Allah Tealâ’yı sevdiğini görmek, güzel itikada, Peygamberimizin sün­netine uymaya ve dinî yaşantıda ifrat ve tefritten kaçınmaya işarettir.

Bazen rüyada Allah’ii Tealâ’yı sevdi­ğini görmek, çocuk sahibi olmaya, eş ve sevdiklerinden ayrılmaya; kardeş, evlat ve mal ile ciddi bir sınava tabi tutulmaya veya dünyadan el etek çek­meye, açlık ve yoksulluğa, hastalık ve sıkıntılara ya da uzak bir yere tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya işaret eder.

Rüyada eş ve çocuklarını sevdiği­ni görmek, huzur ve mutluluğa, ni­met ve berekete ve Hz. Peygamberin (s.a.v) sünnetine uymaya işarettir.

Rüyada bir kimseye gerek gıyabın­da gerekse yüzüne karşı sevdiğini söylemek, karşılıklı sevgi ve saygının devam edeceğine işarettir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler