Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği, adaletli bir erkekdir. Kimsenin hakkını yemez, kimseye de hakkını yedirtmez. Genelde duygusal bir yapıya sahiptir. Ama ciddi görünümlü bir erkektir. Kolay kolay ağladığını görmezsiniz. Gözyaşlarını içine akıtan erkeklerdendir. Sabit fikirlidirler. Israr edilmekten, fikrinin değiştirilmeye çalışılmasından hoşlanmazlar. Konuşmalar ağır ağır, sakin sakindir. Karşısındakileri sıkmazlar. Seslerinin yükseldiğini, sinirlendiğini pek görmezsiniz. Sinirlendiği zaman tepkilerinin geri dönüşü olmaz. Bu yüzden fırtına öncesi sessizlikleri çok olur. Yalnızlık en büyük korkularıdır. Yalnız yaşamaktan, yalnız ölmekten çok korkarlar. Evde sürekli bir ses olsun isterler.

AŞK HAYATI

Terazi burcu erkeğine hata yapamazsınız, yaptığınız anda ilişkiniz biter. Affedici özelliği yoktur. Aldatmaz bu yüzden sorgulanmayı hazmedemez. Kıskanç değildir. Kendisinin de kıskanılmasından hoşlanmaz. Bunun kendisine yapılan saygısızlık olduğunu bile düşünür.

Sevgilisi ya da eşiyle yapışık bir hayat yaşamayı sever. İş ortamında, ev ortamında her an birlikte olmaktan zevk alır.

SAĞLIĞI

terazi burcu erkeği

Terazi burcu erkeğinin, ses telleri çok hassastır. En çok rahatsızlıkları boğaz ve ses tellerinden geçirirler. Sakin görünümlerinin altında yatan fırtınalar ileride kalp hastası olmalarına neden olabilir. Bel ve kolları bedeninin en kuvvetli yerleridir. Güçlü bir bedenleri vardır. Tek korkuları olan yalnızlık korkusu yüzünden ruhsal sağlıkları arada bozulabilir.

İŞ HAYATI

Terazi burcu erkekleri ayakları yere basan, düşünmeden hareket etmeyen erkekler olduğu için iş hayatında kolay kolay yanlış kararlar almazlar. Başarılı bir iş adamıdırlar. Çok iyi kazanç elde ederler ve çok iyi yatırımlar yaparlar. Kazançların mutlaka bir kısmını hayır kurumlarına, ihtiyacı olanlara ayırırlar. Çok iyi bir patron ama mesafeli bir patrondurlar. İşçisinin her derdini bilirler ama yüz göz olmazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler