Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği, pratik zekâsı sayesinde en zor işleri bile kısa sürede halleder. Matematiğe özellikle fazla ilgi duyar çoğu işlemi kâğıt kalem kullanmadan çözer. Kavrama yeteneği çok kuvvetli olan yay burcu erkeği, hiç bilmediği bir işi bir defa izlemekle anına öğrenir ve en iyi şekilde yapar. Riske girmekten hiç çekinmez. Riskin başarı ile doğru orantılı olduğunu bilir ve işinde riske girmekten hiç çekinmez. Ancak riske girerken gözü kapalı hareket etmez. Mantıklıdır ve çok iyi bir araştırmacıdır. Araştırır, gözlemler ondan sonra adım atar ve başarıya ulaşır. Özgürlüğüne çok düşkün olan yay burcu erkeğini, emir altına alamazsınız. Kim olursa olsun, konu ne olursa olsun emir cümlesi kurarak istediğiniz hiçbir şeyi yerine getirmediği gibi hırçınlıkta gösterir. Kendisine olan aşırı güveni yay burcu erkeğini ukala bir insan olarak görünmesine sebep olur. Kimseye naz veya kapris yapmaz ve kimsenin de nazını kaprisini çekmez. Başına buyruk asi halleri vardır. İletişim kabiliyetleri kuvvetlidir. Hangi yaş da olursa olsun, konumu, cinsiyeti ne olursa olsun herkesle anlaşabilirler.

AŞK HAYATI

yay erkegi

Yay burcu erkeği, duygusal ilişkilerine bir işmiş gibi yaklaşır. Randevularına sadıktır. Bekletilmeyi sevmediği gibi sevgilisini de bekletmez. Uzun süreli flört yaşayacak bir erkek değildir. Garanti sonuçlardan hoşlandığı için, yarınının ne olacağını bildiği ilişkilere girer. Evlilik yay burcu erkeği için bir ömür sürmesi gereken bir birlikteliktir. Boşanmaya karşı olması gelenekçi yapısında da kaynaklanır.

SAĞLIĞI

Yay burcu erkeği, genellikle bağırsak tembelliğinden şikâyetçidir. Sıvı besinlerden farkında olmadan uzak kaldığı için genellikle bağırsak sorunları, kabızlık sorunları yaşar. Spora çok düşkün olmadığı için kilo problemi dönem dönem yaşadığı bir sorundur.

İŞ HAYATI

Yay burcu erkeği, iş hayatında ani ataklar yaparak sürpriz başarılara imza atar. Pratik zekâsı ile iş hayatındaki sorunlara farklı açılardan bakar ve kısa yoldan çözümler üretir. Tek kusuru olan asi ve dik başlı oluşu iş hayatında kendisine zorluk çıkaran noktadır. Tüm iyi vasıflarına rağmen emir almak istemeyişi sebebiyle sık sık iş değiştirir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ades dedi ki:

    yay burcu erkeğine aşığım …

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler