Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği, abartılı şekilde alıngan tavırları ile çevresindeki insanları zaman zaman bıktırabilirler. Alınganlığı ile kaprisli halleri birleşince ortaya çekilmez bir erkek çıkar. Duygusal yönleri kuvvetli, sakin yapılı erkeklerdir. Ancak bu sakin yapıları sizi aldatmasın zira gayet sakin dururken en ufak tahrik anında birden saldırganlaşan tavırlarına şahit olabilirsiniz. Çok çabuk kontrolden çıkarlar. Olumsuz eleştiriye tahammül edemezler. Aile bağları çok güçlü, aşırı evcimen karakterdedirler. Kinci bir yönleri vardır. Asla unutmazlar kendilerine yapılan haksızlıkları. Çok duygusal tavırları sebebiyle çabuk depresyona girerler. Olaylar karşısında verdikleri tepkiler mantığa değil duygulara dayalıdır. Bu yüzden iş hayatında pek başarılı olamaz yengeç burcu erkekleri.

AŞK HAYATI

yengeç burcu erkeği

Çok duygusal bir yapıya sahip olan yengeç burcu erkeği, sevgilisi ya da eşine karşı duyarlı ilgili, romantik, düşünceli bir erkektir. Ancak aşırı duygusal ve hassa yapıları peşinden alınganlığı da getirdiği için ilişkilerinde sürekli problem çıkaran taraf olurlar.  Bazen kaprisleri hat safhaya çıkar. Kısa süreli ilişkiler yaşamalarının en büyük sebebi budur.  Bazen kendisiyle baş başa kalma istekleri ilgisiz görünmesine sebep olur.

SAĞLIĞI

Yengeç burcu erkekleri duygusal yönleri ağır bastığı için depresyona yatkın erkeklerdir. Çok çabuk kırılan üzülen bir yapıya sahip olan yengeç erkekleri anti depresan ilaçlar kullanmaya ihtiyaç duyabilirler. Fazla hareketli bir yaşam tercih etmedikleri için sık sık hazımsızlık, bağırsak sorunları, kabızlık yaşarlar. Renk körlüğünün en sık karşılaşıldığı burç yengeç erkekleridir.

İŞ HAYATI

Yengeç burcu erkeği tam bir yazardır. Aşırı duygusal yapısı, gelişmiş hayal gücü, yazarak güçlü ifade yeteneği ile çok başarılı bir yazar olurlar. Duygusal yapıları yüzünden ağır disiplin gerektiren işlerde başarılı olamazlar. Yengeç burcu erkeğinin elleri çok güzeldir ve el becerisi gerektiren ressamlık, mimarlık, mühendislik gibi çizim yapılması gereken işlerde çok başarılı olurlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Neşe dedi ki:

  Merhaba,

  yazdıklarınızda haklısınız.şu anda böyle bir erkekle birlikteliğim var.çok iyi, romantik,duygusal. fakat ona ters olan birşey olduğunda hemen değişiyor, alınganlaşıyor ve kapris yaparak saldırıya geçiyor.inanılmaz değişiyor. ve buda beni çok üzüyor. ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.çekiniyorum.korkuyorum.onu kaybetmek istemiyorum.seviyorum. sabirlı olmaya çalışıyorum. bir süre geçtikten sonra da sakinleşiyor ve gönlümü almaya çalışıyor.bu da beni yıpratıyor.benim 2. evliliğim. ilk eşim 5 sene önce vefat etti.onunda eşi 1,5 sene önce vefat etmiş.aslında çok güzel anlaşıyoruz.ortak yönümüz çok.birde bu alınganlığı ve kaprisi olmasa. eşim 26 haziran doğumlu. ben de oğlak burcuyum. 16 ocak.

  Teşekkürler,
  Saygılarımla,

 2. emine dedi ki:

  yengeç burcu için söylediklerinize katılıyorum.

 3. emine dedi ki:

  Kadınlar portalı harika.

 4. engin dedi ki:

  yazdıklarınız çok doğru.

 5. engin dedi ki:

  onaylanmak için daha ne kadar beklemek gerekiyor acaba

 6. nermin dedi ki:

  cok dogru bende yengec burcuyum aynen katiliyorum cok merhametli ve iyi niyetli oldugumdan bazi insanlar tarafindan kötüye kullaniliyorum ama beni anliyan cok iyi arkadaslarimda var onlar bilir kendisini tabiki kötülerde bilir anlar ama ben ginede herkeze iylik düsünürüm

BİR YORUM YAZ

Spam Testi:

kadın sitesi kategoriler