Kırışıklık önleyici cilt bakımı

Maalesef zamana karşı her cilt zamanla yenik düşüyor ve zaman içersinde yüzünüzde, ellerinizde, ardından bütün vücudunuzda kırışıklıklar baş gösterebiliyor. Doğanın düzeni de olsa kırışıklıkları sanırım hiç kimse istemez. Zamana yenik düşmeyerek olabilindiğince yaşlanma etkilerini yani cilt kırışıklıklarını geciktirebilmek için aslında bazı ufak yöntemler yeterli olabiliyor. Bugünkü makalemizde yaşlanmaya etkilerini geciktirebilecek, kırışıklıları önceleyebilecek veya mevcut kırışıklıkları gidermeye yardımcı olacak bazı püf noktalarına değinmek istedik.

Yüz sporu diye bir şey hiç duydunuz mu? Duymadıysanız yazımızı mutlaka okuyun. Çünkü inan bana birçok kırışıklık önleyici veya kırışıklık giderici cilt bakım ürünlerinden bile çok çok etkili olan yüz sporu, olduğunuzdan en az 10 yaş genç göstermenizi sağlayabiliyor. Yüz yogası da denen, kırışıklık giderici, gençleştirici bu yüz sporu yüz kaslarınızı hızla çalıştırıyor ve daha sıkı yüz kaslarına sahip olmanızı sağlıyor. Var olan kırışıklıklar üzerinde ütüleyici özelliğe sahip olan yüz sporu, aynı zamanda yüzünüzdeki sarkmaları da toparlıyor.

Kırışıksız bir cilt için veya var olan cilt kırışıklıklarınız etkisinin azalması daha az görülür hale gelmesi için mutlaka öğünlerinizde yumurta, peynir, süt, balık ve tahıllar dışında, ceviz, fındık, kara üzüm, kayısı ve renkli meyvelere yer verin.

Gün içinde en azından sadece 1 kez bile olsa mutlaka cildinize nemlendirici krem sürün, nemlendirici krem alamayacak olursanız hiç olmazsa bir şişe badem yağı alıp (ki bu bir şişe badem yağı size aylarca yetecektir) onu cildinizi nemlendirmek üzere kullanın. Ancak cilt kırışıklıklarını geçirmek için çok fazla kullanıp da bu seferde fazla tüylenme sorunu ile uğraşmak zorun kalmayın. Bir damla bile cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sevdiye Erturk dedi ki:

    Yuzumde anlam veremediğim bir takım pul pul dökülmeler meydana geldi.Rüzgardandır diye düşünüyorum ama İzmir’in rüzgarı cokta sert değil sizce neden?

  2. ece dedi ki:

    merhaba sıkıntım şu ki geçmedi ne denesek denemelerden sonra olduk füze rampası şekil değişti geçen eczacı rakadaş var o tavsieye etti google de biliyo gerçi aldeva kremi buldum süper tedavi başladı devam vallaaa siz de deneyinnn

BİR YORUM YAZ

Spam Testi:

kadın sitesi kategoriler