Günlük Giysilerde Saten Zerafeti

Kadınlar için saten, özel günler ve gecelerin vazgeçilmezi aynı zamanda gerek giysiler de gerekse ev tekstilinde özel hissetmek isteyenlerin tercihidir. 2010 sonbahar-kış modasında saten kıyafetler sadece özel günlerin ce gecelerin değil günlük yaşamında vazgeçilmez kıyafetleri arasında.

saten elbise modeli

Gece davet ve toplantılar için seçilen saten sayesinde bulunduğunuz yerde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Tercihiniz tek parça saten elbise yönünde olabilir. Yüksek topuklu ayakkabılar ile şıklığınızın çarpıcı olmasını sağlayabilir, saten parlaklığını da yine taşlı küpelerle tamamlayabilirsiniz.

saten kıyafetler

Yalnız günlük yaşamda veya iş yerinizde abartılı kıyafetler size şık değil uyumsuz ve komik görünüm vereceğinden, kıyafetinizin bir parçasını saten seçebilirsiniz. Ayrıca kıyafetlerde birden fazla saten kullanımı tüm gözlerin kıyafetinize yönelmesine sebep olur siz geri planda kalabilirsiniz. Günlük kıyafetlerde pastel renkte etek, saten bir gömlek ile uyumlu olurken mat deriden bilekte biten bot ile çok şık bir kombine oluşabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler