Halı Yıkama Firmaları

1995 yılından bu yana Vizyon halı yıkama adıyla hizmet veren firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına, elimizdeki bütün imkânları kullanıyoruz. Halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, halıflex yıkama, yastık yıkama, battaniye yıkama gibi çeşitli hizmetlerimizde kullandığımız teknolojiler tamamen yenilenmiş makineler ve en üst hijyen koşulları içinde yapılmaktadır.

Sizlere hizmet verirken kullandığımız bütün şampuan ve ürünler, yüzde yüz organik olup insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen, doğa içinde tamamen çözünürlüğe sahip markalardan oluşmaktadır.

Sizlere son derece güvenli, son derece hijenik koşullar altında Vizyon halı yıkama firması olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, halıflex yıkama, yastık yıkama, battaniye yıkama hizmetlerini sunmaktayız.

Vizyon halı yıkama farkıyla halı yıkama hizmeti:

Halı yıkama sektörü, tecrübe, ustalık, kaliteli hizmet gerektiren bir sektördür. Bu yüzden siz değerli müşterilerimiz, halı yıkama hizmeti almak istediğinizde, kesinlikle seçici davranmalısınız. Zira güvenilir olmayan bir firmadan halı yıkama hizmeti aldığınızda, hiç hoş olmayacak sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Biz Vizyon Halı Yıkama olarak her zaman verdiğimiz hizmetlerin ve verdiğimiz sözlerin arkasında duran kurumsal bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Kış aylarında halıları yıkamak yeteri kadar zor bir durumken, havalandırmak bile son derece zor bir uygulamadır. Lakin sağlıklı bir mekânda yaşamak istiyorsak, halılarımızın kesinlikle belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Siz değerli müşterilerimiz bırakın halınız veya yatağınız bulunduğu yerde kalsın ve Vizyon Halı Yıkamanın profesyonel ekibi halılarınızı ve diğer eşyalarınızı sizi hiçbir zahmete sokmadan en iyi şekilde temizlesin. Vizyon halı yıkama olarak, ilkemiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimize bu ilkemiz doğrultusunda sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz açıdan, ihtiyacınız olan bütün temizliği bütçenizi aşmadan, zorlamayacak bir ücret karşılığında sizlere sunmaktayız. Halı yıkama hizmeti uzmanlık gerektiren bir iştir ve biz Vizyon halı yıkama firması olarak, son derece modern makinelerimiz, insan sağlığına elverişli malzemelerimiz ve alanında tecrübeli personelimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

Vizyon halı yıkama farkıyla koltuk yıkama hizmeti:

Gün içersinde en çok temas edilen eşyalardan biri olan koltuk takımlar, gerek iş yerlerinde, gerek ev ortamlarında çok sık kullanılan mobilyalar arasında yer alır. Siz değerli müşterilerimizi, otururken, uyurken koltuklarlarda birikmiş olan mikroplara maruz kalabilirsiniz. Bu sebeple koltuklarınızın temizliği, sağlığınız için son derece önemlidir. Evinizde kendinizin yapacağı koltuk silme, yıkama işlemleri hem yeterli olmayacaktır hem de sağlıklı olmayacaktır. Çünkü koltuklar çok geç kuruyacaktır ve buda koltuklarda mikrop üremesine sebep olacaktır. Bu yüzden koltuk yıkama işlemini mutlaka işinde profesyonel bir firmaya yaptırın. Biz Vizyon halı yıkama firması olarak koltuklarınızı sizler için en iyi şekilde, en hijyenik şekilde temizliyoruz.

Vizyon halı yıkama farkıyla yerinde yıkama hizmeti:

Evinizde veya işyerinizde duvardan duvara döşenmiş halı flexleriniz varsa veya halılarınızı yerinde temizletmek istiyorsanız Vizyon halı yıkama firması olarak sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

Yerinde halı ya da halıflex yıkama hizmetlerimiz sıra sırası ile şöyle işlemektedir:

Yerinde halı yıkama işlemine başlamadan önce, son derece güçlü bir vakum makinesi ile halınızın tozunu alıyoruz. Sonrasında halı veya halı flexin tipine göre özel olarak üretilmiş olan şampuanı halı ya da halı flexe iyice dökerek köpürmesini sağlıyoruz. Ardından halı yıkama makinesi ile köpürtülmüş olan halıyı iyice yıkıyoruz ve lekeleri çıkarıyoruz. Akabinde yüksek devirli vakumlu makine ile vakumlayarak şampuanları ve köpükleri alıyoruz. Halılar tamamen durulana kadar bu vakumlama işlemi devam ediyor. Ardından halıların nemi alınıyor ve halınız artık gün içinde kullanıma hazır. Yerinde halı yıkama işlemlerinizin ardından halılarınız yaz aylarında 4 ile 6 saat içinde, kış aylarında ise 6 ile 8 saat içinde kullanıma hazır hale geliyor.

Firma İletişim Bilgileri:
Vizyon Halı Yıkama İnşaat Gıda İthalat İhracat Dış Ticaret Ltd. Şti.
Telefon: 4440653 Fax: 0212 417 99 44
Adres: Muratpaşa Mh. Cemiyet Cad. No:64 Bayrampaşa /İstanbul
http://www.haliyikama.com.tr / siparis[at]haliyikama.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Spam Testi:

kadın sitesi kategoriler