Koku Barındırmayan İç Cephe Kaplaması

Koku Barındırmayan İç Cephe Kaplaması

Evinizi, işyerinizi veya herhangi bir yaşam alanınızı son derece estetik eşyalarla dekore ettiniz ancak zaman içersinde mekânınızda içilen sigaraların kokusu, mutfakta yaptığınız yemeklerin kokusu, beslediğiniz kuş, köpek, kedi gibi ev hayvanlarının kokusu mekânınıza sinmeye başladı. Yeterli bütün temizlik işlemlerinizi yapmanıza rağmen, bu sürekli tekrar eden kokulara engel olamıyorsanız sizi bu sıkıntınızdan kurtaracak kalıcı çözüm sağlayacak muhteşem bir önerimiz var.

Japonya’da üretilen Ecocarat iç cephe kaplaması, mekânlarınızın nefes almasını sağlayarak içerde biriken istenmeyen kötü kokuları asla barındırmıyor üstelik mekânınızdaki nem oranını dengeliyor.

Üstelik mekânınızdaki tüm duvarları değil sadece tek bir duvarı Ecocarat iç cephe kaplaması ile kaplatmanız evinizdeki, işyerinizdeki istenmeyen kokulardan kalıcı olarak kurtarmaya yetiyor. Üstelik Ecocarat iç cephe kaplaması sistemi ile duvarlarınız yanmazlık özelliği ve leke tutmama özelliği kazanıyor.

koku giderici duvarlar

Özetlemek istersek,

Ecocarat iç cephe kaplamasının faydaları:

Evinizin, ofisinizin nem oranını dengeler.

Mekânınızdaki bütün istenmeyen kokuları yok eder.

Leke, kir tutmayarak kolay temizlik imkânı sağlar.

Yangına karşı direnç gösterir ve yangın geçirmez özelliğe sahiptir.

Mekânda bulunan bütün zehirli gazları emer.

Bu kadar faydalı bir duvar kaplama sitemi olan Ecocarat iç cephe kaplamasının fiyat aralığı metre karesi 60 ile 120 dolar arasında değişim gösterir.

koku barındırmayan duvarlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler