Rüyada Bel(Organ) Görmek Tabiri

Rüyada kendi belini kalın ve sağ­lam olarak görmek, varlık ve güç sahibi olmaya, neslinin devam etme­sine işarettir.

Zayıf ve incelmiş bel, erkek için yoksulluğa, kadın için zarafete, kilo vermeye işarettir.

Rüyada belin kambur olduğunu görmek, meşakkatle yorumlanır.

Rüyada biri tarafından belinden ikiye bölündüğünü görmek, düş­manı yenip kahretmeye, beklediği işin olmasına işarettir.

Rüyada bel kemiği görmek, evlat ile yorumlanır.

Belinden ikiye bölünerek denize atıldığını ve buna rağmen su üs­tünde yüzdüğünü görmek, hakkın­da devlet veya hükümete şikâyette bulunulmasına fakat bundan alnının akıyla çıkmaya işarettir.

Belinden kesilerek bölünmek ve bir yere asılmak veya yüksek bir yerde teşhir edilmek, devletin, halk arasın­da meşhur olmuş bir davayı sonuçlan­dırmasına; şayet belinden bölünen ve bu muameleye maruz kalan kimse kötü biriyse, halkın dava sonucundan memnun kalmasına; söz konusu kişi iyi biriyse, halkın verilen karardan hoşnut olmamasına işarettir.

Belinden bölünerek bir yerde asıl­mak, şöhrete işarettir; rüya sahibi iyi halli, dindar biriyse, bu şöhret, iyi bir şöhret olur; iyi halli ve dindar biri

değilse, kazanılacak şöhret kötü olur.

Devlet başkanı veya başbakanın, idaresi altında bulunanları belle­rinden (kılıçla) vurduğunu gör­mek, vuran kimsenin vurulanlardan intikamını almasına işaret eder.

Rüyada belinden vurulup iki parça edildiğini ve her bir parçanın diğer bir yere götürüldüğünü görmek, iki kadınla evlenmeye, onları iyi bir şekilde geçindirmeyi başaramamaya, ayrılmayı da iyi görmemeye işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler