Rüyada Boynu Vurulmak Tabiri

Rüyada boynunun vurulduğunu görmek, hak yoldan sapmaya, dinden uzaklaşmaya, büyük günah işlemeye veya namazı terketmeye işarettir.

Rüyada boynunun vurulup, başı­nın gövdesinden ayrıldığını gör­mek, borçlunun borcunu ödemesine, kaygı ve düşüncelerden kurtulmaya işarettir.

Bazan boynun vurulup, başın göv­deden ayrılması, büyük bir mala ve maddi imkâna işaret eder.

Rüyada boynunun vurulduğunu ve kendisinin de vuran kimseyi tanıdığını görmek, boynunu vuran kimseden veya onun vasıtasıyla bü­yük bir hayra erişmeye; hasta için şifa bulmaya, hacca gitmeyen kimse için hacca gitmeye işarettir.

Rüyada boynunu vuran kimsenin henüz ergenlik çağına gelmemiş bir çocuk olduğunu görmek, yaka­lanacağı bir hastalık yüzünden vefat etmeye işarettir.

Bazan boynundan vurulmak, işle­rin bozulmasına, nimetin elden git­mesine veya bağlı bulunduğu kimse­den ayrılmaya, benimsediği görüş ve düşünceden uzaklaşmaya işarettir.

Rüyada devlet başkanı veya önemli bir kamu yöneticisi tarafından boynunun vurulduğunu görmek, bütün üzüntülerden kur­tulmaya, umulmadık yerden yardım görmeye işarettir.

Rüyada bir devlet başkanının ar­dında bulunan kimselerin boynu­nu vurdurduğunu görmek, o kim­selerin affedilmelerine veya cezaya çarptırılmalarına işarettir.

Rüyada esirin, tutuklunun veya kölenin boynunun vurulduğunu görmek, bu durumda olan kimsele­rin kurtulmasına işarettir.

Rüyada yol kestiği, soygun yaptığı veya savaştan kaçtığı için hâkim kararıyla boynunun vurulduğunu görmek, anne ve babanın veya ço­cukların ölümüne işarettir.

Rüyada herhangi bir nedenle hâkim kararıyla boynunun vurul­duğunu gören kimse, idamına ka­rar verilen biri veya bir şeyden kor­kan ve çekinen bir kimseyse, içinde bulunulan durumdan kurtulmaya işarettir.

Herhangi bir sebeple hâkim ka­rarıyla boynunun vurulduğunu gören kimse, sarraf, banker veya sermaye sahibi biriyse, mal ve dün­yalıklarının ellerinden gitmesine işaret eder. Rüyayı gören kişi mi­safir ise salimen memleketine dön­mesine, düşmanı olan biriyse ondan kurtulmasına işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler