Rüyada Bunalım Görmek Tabiri

Rüyada bilmediği bir sebeple buh­ran geçirdiğini görmek, uyanıkken zihnini meşgul eden problemlerden kurtulmaya, anne ve babasının veya kırık kalpli birinin duasıyla zorluk ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

Rüyada buhranlı günler geçirdiği­ni görmek, pek yakın gelecekte önü­ne açılacak maddi ve manevi hacet kapılarına işaret eder.

Bir sevdiğini kaybettiğinden dolayı bunalıma girdiğini görmek, üzün­tüye sebep olan kişinin durumunun düzeleceğine işarettir.

İşini kaybetmesinden veya maddi durumunun bozulmasından dolayı depresyona girdiğini görmek, Bunalımda olduğunu ve çevresi­nin, eş ve dostun kendisini teselli ettiğini görmek, hayırlı ve sevinçli haberlere işarettir.

Rüyada manevi açıdan kendini ye­tersiz görüp üzüldüğünü, ahirette karşüaşacağı durumları düşünerek aşırı bir üzüntüye kapıldığını gör­mek, tövbe edip itaat yoluna girmeye, hayır ve iyilik işleme konusunda daha fazla gayret göstermeye işarettir.

Rüyada sebepsiz olarak bunalıma girdiğini ve yersiz korkulara kapıl­dığını görmek, Allah’a (c.c) güven­me ve sebeplere sarılma konusunda zafiyet içinde olmaya işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler