Rüyada Meclis Görmek Tabiri

Rüyada aile meclisi görmek, ortak gelecek için önemli kararlar almaya işarettir.

Bazan rüyada aile meclisi görmek, hayırlı gelişmelere, aile bireylerinin her konuda birlik ve dayanışma için­de olmalarına işaret eder.

rüyada vaaz ve nasihat meclisi görmek, üzüntü ve sıkıntıdan kurtul­maya, öğüt dinlemeye işarettir.

rüyada bir kur’an meclisinde adabına uygun olarak oturduğunu görmek, maddi manevi makamlara, iyi çevrelerde bulunmaya ve esenliğe işarettir.

rüyada bir ilim meclisinde bulun­duğunu görmek, aydm ve gönül ehli biri olmaya, erdemli bir hayat sürme­yi işarettir.

ehil bir kimse, bir mecliste en mu­teber yerde oturduğunu görse, ilim ve itibarı artar.

ehil olmayan bir kimse, rüyada âlimlerin bulunduğu meclise baş­kanlık ettiğini veya en muteber yere oturduğunu görse, başına bü­yük bir bela gelir veya aleyhinde ya­pılan şahitlik kabul edilir.

kendini karı koca davası konuşu­lan bir mecliste gören kimse, baş­langıcı kaygı verici, fakat sonu hayır­lı bir işe girer.

rüyada dayalı döşeli bir toplantı salonu görmek, ev halkına, sahip olunan otomobil ve diğer vasıtalara veya evin mefruşatına (sedir, koltuk, divan vb. şeylere), yetki ve makam sahibi olmaya işarettir.

rüyada iç açıcı, geniş bir meclis görmek, iç huzuruna ve bol geçime; dar meclis, kasvet ve sıkıntıya işa­rettir.

bir yerde yapılan toplantı, halk yararına ve hayır üzere gerçek­leştirilmişse, arzu edilen maksadın gerçekleşmesine; kötü bir amaç için

bir araya gelinmişse, fitne ve boz­gunculuğa işaret eder.

rüyada bilinmeyen, içinde her çeşit yiyecek ve içeceğin bulun­duğu meclis, kendisiyle dünya ve ahiret mutluluğu sağlanacak mal ve imkânlara, yararlı işler ve makbul ameller yapmaya, savaşa iştirak et­meye ve şehidlik derecesine ulaşma­ya işaret eder.

rüyada siyasetçilerin bulunduğu bir toplantı görmek, çıkar çatışma­sına, dargınlık ve kavgaya, havanda su dövmeye ve vaktini boşa harca­maya işarettir.

rüyada kongre salonu görmek veya burada bulunmak, bir kargaşa ortamında bulunmaya işarettir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler