Rüyada Övgü Görmek Tabiri

Rüyada kendini halka karşı övdü­ğünü görmek, günah işlemeye ve ki­birlenmeye işarettir.

rüyada bir kimseyi yüzüne karşı övdüğünü görmek, ona zarar ver­meye, riyakârlığa işarettir.

rüyada olgun bir kimseye takdir hislerini bildirmek, alçak gönüllü ve kıymet bilir olmaya işarettir. rüyada bir kimseyi onun olmadığı bir yerde övdüğünü görmek, yük­sek seciyeye, saygı ve sevgide sami­mi olmaya, iyi kimseleri yalnız ve desteksiz bırakmamaya işarettir.

rüyada bir kimseye gerek gıyabın­da gerekse yüzüne karşı onu sev­diğini söylemek, karşılıklı sevgi ve saygının devam edeceğine işarettir.

rüyada bir şeyi veya birilerini öl­çülü bir şekilde metheden birini görmek, ilim ve irfanda ilerlemiş, et­kili ve güzel konuşan birine işarettir. rüyada bir şeyi veya birilerini abartılı bir şekilde metheden biri­ni görmek, demode olmuş görüşleri karşısındakine benimsetmeye kal­kışan veya değersiz malına müşteri arayan bir kimseye işaret eder.

rüyada allah’a (c.c) hamdederek, kendinde olan şeylerle iftihar etti­ğini görmek, daha büyük nimetlere ulaşmaya işarettir.

rüyada meçhul bir gencin kendini övdüğünü görmek, iyi değildir. rüyada gençlerin kendini övdük­lerini görmek, düşmanlarının itaati ile yorumlanır.

rüyada bilinen bir ihtiyarın övgü­süne muhatap olmak, güzel bir isim yapmaya işarettir.

rüyada bilinmeyen bir ihtiyar ta­rafından övüldüğünü görmek, bü­yük bir makama gelmeye işarettir.

orta yaşlı birinin övgüsü* yoksullu­ğa işarettir.

rüyada bir dost veya arkadaş ta­rafından övülmek, esenlik ve men­faate işaret eder.

rüyada düşmanı tarafından övül­düğünü görmek, aradaki düşmanlı­ğın kalkmasına veya kendisiyle alay edileceğine işarettir.

bir kimseyi saygın insanların bulun­duğu mecliste övdüğünü görmek,önemli mevkilerde bulunan kimsele­rin takdirini kazanmaya işarettir.

birini pohpohlayarak yağcılık yap­tığını görmek, az bir menfaat için ol­madık yollara başvurmaya, şeref ve itibarını hiçe saymaya işarettir.

rüyada biri tarafından pohpoh­landığını görmek, pohpohlayan kişi tarafından yanlış bir işe teşvik edil­meye işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler