Rüyada Rüyada Peygamber Görmek Tabiri

Rüyada peygamber görmek, baba­ya, âlim bir kimseye, din ve manevi­yat önderlerine işarettir.

Rüyada peygamber görmek, büyük hayırlara, itibar ve makama, nimet ve esenliğe, zafer ve sevince, istikamet üzere yaşamaya, içten ve makbul amele veya dünya hayatının türlü hallerine işaret eder.

Bazan rüyada bir peygamber gör­mek, rahmet ve nimete, hürmet ve itibara, devlet ve saadete, başarıya, önderlik ve liderliğe, dinde kuvvete, dünya ve ahirette kuvvet, rahatlık ve esenlik bulmaya işaret eder.

Rüyada peygamberin üzerini ört­tüğünü görmek, onun sünnetini (yol ve yöntemini, yaşam tarzını) kendi hayatına uygulamakta gevşek dav­ranmaya işarettir.

Rüyada peygambere bir şey verdi­ğini görmek, iyilik yapmaya işarettir.

Rüyada bir peygamberi veya onun kabrini ziyaret ettiğini görmek, ha­yır ve iyiliklerle karşılaşmaya, af ve mağfirete nail olmaya işarettir.

Rüyada bir peygamberi sevinçli ve güler yüzlü görmek, sevinç, basan ve huzura işarettir

Rüyada bir peygamberi üzüntülü ve gazaplı görmek, üzüntü, hastalık ve sıkıntıdan sonra kurtuluş ve esen­liğe ulaşmaya işarettir.

Peygamber görmek, ibadetlerden haz almaya, ilim ve hikmet öğrenmeye ve­ya böyle kimselerle birlikte bulunma­ya, cennet ehlinden olmaya işarettir.

Rüyada peygamber olduğunu gör­mek, zorluklara göğüs germeye, iş­lerinin sonunun iyi olmasına veya şehitd olarak ölmeye işarettir.

Peygamberlerden birinin kendisini dövdüğünü gören kimse, dindar biri ise âhirette arzularına kavuşur.

Rüyada bir peygamberle kavga et­tiğini veya yüksek sesle tartıştığını görmek, dinde yanlış yol tutturmaya ve bunda ısrar etmeye işarettir.

Rüyada peygamberin kendisine bir şey verdiğini görmek, büyük hayır ve ihsanlara işarettir.

Rüyada bir peygamberin kabrini kazdığını görmek, onun sünnetine ve sanatına uymaya işaret eder.

Rüyada peygamberde görülen ek­siktik ve kusurlar, kişinin dinindeki eksiklik ve yanlışlara işaret eder.

Rüyada bir peygamberin kendine din ve akü dışı bir emir verdiğini veya tavsiyede bulunduğunu gör­mek, dine ve akla aykırı hareket etme­mek hususunda uyarılmaya işarettir.

Rüyada hangi peygamber görüldüy-

se, ayrıca o maddeye de bakılmalıdır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler