Rüyada Takke Görmek Tabiri

Rüyada takke veya bere görmek, kadına, hizmetçiye, evlenmeye, baş­kanlık ve yöneticiliğe işarettir.

Bazen rüyada takke veya bere görmek, eşine tahammül eden, onu olduğu gibi kabul eden erkek veya kadına, dindar biri olmaya ya da yol­culuğa çıkmaya işaret eder.

Rüyada başına bir takke geçirildi­ğini görmek, önemli bir göreve geti­rilmeye ve itibar kazanmaya işarettir.

Bekâr bir kadın rüyada başında takke görse, evlenir; kadın evli ve hamile ise, erkek bir çocuk doğurur.

Rüyada geniş takke görmek, hanı­mın maddi refahına; dar takke gör­mek, kadının sıkıntı ve darlık içinde olmasına işarettir.

Beyaz bir takke görmek, iyi ahlâk sahibi dindar bir kadına işarettir.

Rüyada siyah bir takke görmek veya bunu başına giymek, hâkim olmaya işarettir.

Bekâr bir kimse rüyada takke gör­se, evlenir.

Kendine takke verildiğini görmek, uzak bir yolculuğa çıkmaya işarettir.

Rüyada uyanıkken giydiği takke­lerden birini görmek, rüya sahibi­nin amiri durumundaki baba, amca, erkek kardeş, başkan veya âlim bir kimseye işaret eder.

Rüyada uyanıkken giydiği takke­lerden birini kirli ve yırtık görmek, amiri durumundaki kimseye üzüntü ve keder isabet etmesine işarettir.

Takkenin başından düştüğünü veya çıkarıldığını görmek, amirin­den veya amiri durumundaki kimse­den ayrılmaya ya da onun yanındaki durumunun bozulmasına işarettir.

Tanımadığı bir gencin başındaki takkeyi  çıkarıp  aldığını  görmek, rüya sahibinin amiri veya amiri konu­mundaki kimsenin ölümüne işarettir.

Rüyada devlet veya hükümet baş­kanının insanlara takke verdiğini görmek, takke veren kimsenin, dev­let işlerini halkın ileri gelenleriyle gö­rüşüp danışmasına ve onlara önemli görevler vermesine işarettir.

Rüyada devlet başkanı veya başba­kanın kendine bir takke verdiğini  gören kimse, devlet kademelerinde bir göreve getirilir. Rüyada kirli ve yırtık takke gör­mek, üzüntü ve kedere işarettir. Rüyada takkesinin kirli ve pis ol­duğunu görmek, rüya sahibinin iş­lediği günahlara işaret eder. Rüyada başında samurdan, tilki veya sincap derisinden bir takke olduğunu görmek, rüya sahibinin amiri veya o konumdaki kimsenin zalim olduğuna, pis karanlık işler çe­virdiğine işaret eder. Rüyada bilginlerin giydiği külah­lardan giydiğini görmek, âlimlerin eserlerini mütalaa etmeye ve salih, dindar kimselere benzemeye işarettir.

Takkeci görmek, yönetim kademe­sinde olan bir kimseye işarettir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler