Rüyada Tepe Görmek Tabiri

Rüyada tepe görmek, ilim sahibi, soylu, varlıklı, makam, güç ve kudret sahibi, itibarlı kimseye işarettir.

Rüyada  yüksek  tepeler  görmek, güzel binek ve meskenlere ve yüksek mertebeye de işaret eder.

Üzeri toprakla kaplı tepe, mülk ve saltanata; üzeri taş (kaya) ve kumla kaplı tepe, güzel bir şöhrete işarettir.

Bazan rüyada tepe görmek, hanıma işaret eder. Rüyada kendini bir tepe üzerinde görmek, kaygı ve acılardan kurtul­maya işarettir.

Rüyada bir tepe üzerine çıktığını görmek, arzu ettiği şeye kavuşmaya, asil ve zengin bir kadınla evlenmeye, zengin bir şahsa itimat etmeye veya dindar, varlıklı bir kimsenin işlerinin başına geçmeye işarettir.

Yüksek bir tepede olduğunu gör­mek, rütbe ve şerefe, başkanlığa, mal ve dünyalığın artmasına işarettir. Rüyada birtakım tepeler üzerinde yürüdüğünü görmek, esenliğe çık­maya işarettir.

Ata binerek bir tepeye çıktığını ve süvari olarak orada durduğunu görmek, birçok hayra nail olmaya, zafer, saltanat ve zenginliğe işarettir.

Rüyada bir araçla tepeye çıktığını görmek, yukarıdaki gibi yorumlanır.

Rüyada yüksek bir tepeden indiği­ni görmek, sıkıntıya düşmeye, kaygı ve üzüntüye işarettir.

Bir kimse rüyada yüksek bir tepe­de bir şey üzerinde olduğunu gör­se, üzerinde olduğu şey, o kimsenin tabutu ve içine gireceği kabridir.

Bekâr bir kimse kendini bir tepe üzerinde görse, bulunduğu tepenin yüksekliği, genişliği ve toprağının çokluğu nisbetinde şerefli, zengin ve övgüye layık bir kadınla evlenir.

Hasta bir kimse rüyada kendini bir tepe üzerinde görse, vefat eder.

Rüyada yüksek bir tepenin üzerin­de ezan okuduğunu veya buradan halka hitap ettiğini gören kimse,

büyük bir mülke ve üne kavuşur veya halkın ileri gelenlerinin bulundukları bir makama gelir.

Rüyada tepenin etrafında görülen bakımlı arazi ve yeşillik, büyük bir zatın aile fertleri ile onun dindarlığı­na ve güzel hakaretlerine işaret eder.

Rüyada düz bir yerde tepe görmek veya bunun üzerine çıkıp oturmak,

gösterişli bir kimse ile arkadaş olup, onun sayesinde hayır ve menfaate ermeye; böyle bir tepeye sahip oldu­ğunu görmek, mülk ve servet sahibi olmaya veya büyük bir kimseden zorla mal almaya işarettir.

Rüyada bir tepeden veya başka bir yerden aşağıya yuvarlandığını gör­mek, dünyadan elini eteğini çekip kendini kulluğa vermeye işarettir.

Rüyada üzerinde bulunduğu tepe­de dünya nimetlerinin de bulun­ması, rüya sahibinin bu tepe üzerine yaptıracağı binalara işaret eder.

Üzerine çıkılan tepe kötü bir yerse, bir teşebbüsten beklediği sonucu ala­mamaya veya itibarlı birinden bekle­diği yardım ve desteği görememeye işarettir.

Rüyada üzeri çöplerle dolu bir tepe görmek, kendisinde her türlü şey bu­lunan dünyaya veya ahlâksız bir ka­dına işarettir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler