Rüyada Tuvalet Görmek Tabiri

Rüyada tuvalet görmek, mala, na­kit paraya, defineye, erzak depolanan yere, dükkân veya mağazaya işarettir.

Bazen rüyada tuvalet görmek, rızık kazanmak için çalışıp çabalamaya, aile fertlerinin nafakalarını kısma­ya, evli çiftlerin baş başa kalmasına, insanlardan uzak yaşama arzusuna, temizliğe özen göstermeye, rahatlığa ve düşünmeye işaret eder.

Rüyada temiz bir tuvalet görmek, hanımın iyi hallerine, hoş geçim sa­hibi biri olduğuna işaret eder.

Rüyada geniş tuvalet görmek, eşi­nin uyumlu biri oluşuna işaret eder.

Dar ve pis tuvalet, kadının, koca­sının bazı huylarını beğenmediğine, bundan ciddi bir rahatsızlık duydu­ğuna işarettir.

Bazen rüyada dar ve pis tuvalet görmek, eşlerden birinden veya aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntılara işaret eder.

Bazen rüyada tuvaletin pis koktu­ğunu görmek, hanımın yaramaz söz söyleyen, gönül inciten biri olmasına ve öyle şöhret bulmasına işarettir.

Evli bir erkek, rüyada dar ve pis­likle dolu bir tuvalet görse ve bu tuvalette ihtiyacını gidermek için çömelecek/oturacak yer bulamasa, bu rüya, hanımın kendisinden nefret ettiğine işaret eder.

Rüyada tuvaletin taştığını görmek, hanımın hamile kalmasına, mal çok­luğuna ve bu malı korumak için para harcamaya veya ev işleri için bir hiz­metçi tutmaya işarettir.

Rüyada taşan tuvaletin ortalığı kirletmediğini ve kokmadığını gör­mek, hayırlı bir şeyin meydana gel­mesine veya arzu edilen şeyin ger­çekleşmemesine işarettir.

Rüyada elinde bir ağaç parçası bu­lunduğunu ve bununla tuvalet de­liğini karıştırdığını görmek, o evde eşinden boşanmış bir kadın bulundu­ğuna işarettir.

Tuvalet çukurunun kanla doldu­ğunu görmek, hanımın tedbirli ve tutumlu olmasına, kocasının müsrif davranmasını önlemesine işarettir.

Rüyada tuvalette mahsur kaldığını görmek, vefat etmeye işarettir.

Rüyada tuvalet içine bırakıldığını görmek, birinin hilesiyle karşılaş­maya işarettir.

Rüyada tuvalete bırakıldığını ve üzerine tuvalet kapısının kapatıl­dığını görmek, vefat etmeye işaret­tir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler