Rüyada Üzüm Suyu Görmek Tabi

ÜZÜM SUYU / ŞERBETİ

Rüyada üzüm suyu görmek veya içmek, ilme, rızka, hayır ve menfaa­te, nimete, üzüntü ve sıkıntıdan kur­tulmaya işarettir.

Rüyada ekşi üzüm şerbeti (suyu) içtiğini görmek, hayır, menfaat ve nimete; ekşi üzüm şerbeti içtiğini görmek, haram mala, üzüntü ve ke­dere, hastalığa işarettir. Üzüm suyu sıktığını görmek, say­gın bir konuma gelmeye, hayır ve menfaate, ilim öğrenmeye; hastalık, sıkıntı ve hapisten kurtulmaya, rızka, ucuzluk ve bolluğa işarettir.

Fakir bir kimse mevsiminde üzüm suyu sıktığını görse, zengin olur.

Bekâr bir kimse üzüm suyu sıktığı­nı görse, evlenir ve bolluğa erişir.

Rüyada toprak veya tuğladan ma­mul cenderede üzüm sıktığını gö­ren kimse, âdil ve iyi ahlâk sahibi bir devlet başkanına veya bu nitelikteki bir devlet adamına yakın olur.

Rüyada ağaçtan imal edilmiş bir cendereyle üzüm sıktığını gören kimse, zalim bir devlet başkanına veya bu nitelikteki bir devlet adamı­na hizmet eder.

Rüyada toprak kapta üzüm sıktı­ğını görmek, bir kadınla münasebet kurmaya işarettir.

Sıktığı üzümlerin suyunu küp, şişe vb. bir yere koyduğunu görmek,devletten çıkar sağlamaya işarettir.

Rüyada ailesiyle beraber üzüm sıktığını gören kimse, hükümetten veya çok değerli bir kimseden fayda sağlar, iyilik görür.

Rüyada sıkılmış üzüm suyunun yanında incir, şarap veya süt de bulunduğunu görmek, büyük ha­yırlara, mülk edinmeye, güç ve yetki sahibi olmaya işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler