Rüyada Yabancı Görmek Tabiri

Rüyada frenk (ecnebi, yabancı) gör­mek, yardım görmeye, ferah ve esenli­ğe çıkmaya, basan ve zafere işarettir.

Bazan yabancı birini görmek, sı­kıntı ve zahmete, şimdiye kadar gö­rülmeyen bir yere gitmeye veya yeni arkadaşlar edinmeye işaret eder.

Rüyada tanınmayan yaşlı bir adam görmek, eğer güçlü biriyse, rüya sa­hibinin kuvvetine, zayıf biriyse güç­süzlüğüne işarettir.

Rüyada tanımadığı yaşlı bir ada­mın yukarıdan aşağıya doğru (yü­zünden başlayarak ayaklanna kadar) baktığını görmek, hayırlı bir işe güç yetirmeye işarettir.

Rüyada tanımadığı yaşlı bir adama uyup arkasından gittiğini gören kimse, hayra uyar ve bolluğa erişir.

Bir kimse rüyada tanımadığı ihti­yar bir adam görse ve ondan hoş-lanmasa, kendisi için nasihat eden, iyiliğe yönelten bir dost ortaya çıkar; eğer gördüğü bu ihtiyardan hoşla­nır ve ona içi ısınırsa, o kimsenin tanıdık bir dostu ona öğüt verir, o da bu öğüdü dinleyerek dostuna muva­fakat eder.

Bir kadın rüyada tanımadığı yaşlı bir adam görse, gördüğü yaşlı adam, onun dünyalığıdır.

Tanımadığı yaşlı bir adama arkadaş olduğunu, ona bir şeyler söylediğini veya ona emir verdiğini görmek,

başarı, itibar ve şöhrete işarettir. Rüyada görülen yabancı, ihtiyar ve köylü ise, bu ihtiyar, rüya sahibinin çok samimi bir dostudur.

Rüyada yabancılarla konuştuğunu görmek, ülke dışına seyahat yap­makla yorumlanır.

Yabanlılarla alışveriş yaptığını gö­ren kimse, eğer ehilse, ithalât ve ih­racat yapar; değilse alışverişinde du­yarlı davranır.

Yabancıların sosyal etkinliklerin­de bulunduğunu ve onlarla gülüp eğlendiğini görmek, kendi kültür ve inancını hor görmeye işarettir. Temiz çehreli ve kişiye güven ve­ren yabancı, sevinçli habere ve hiç umulmadık olumlu gelişmelere işaret eder

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler