Rüyada Yemin Görmek Tabiri

Rüyada Allah adına yemin ettiğini görmek, Hakk’a tâbi olmaya, Hz. Peygamber’in (s.a.v) sünnetine uy­maya işarettir.

Rüyada kendinden ve doğru söy­lediğinden emin olarak yemin et­tiğini görmek, dürüst ve güvenilir biri olmaya, başarı ve zafere, hak söz söylemeye, korku ve kaygılardan kurtulmaya, Allah’ı (c.c) çok sevme­ye ve O’nu hoşnut edecek işler yap­maya işarettir.

Rüyada yalan yere yemin ettiğini görmek, büyük günah işlemeye, piş­manlığa, halkın gözünden düşmeye, insanlara hile yapmaya, fakirliğe, evinin harap olmasına, zillete ve re­zilliğe işaret eder.

Rüyada bir kimse için yemin etti­ğini veya bir kimsenin kendisi için yemin ettiğini görmek, o kimseye hile yapmaya işarettir.

Rüyada yıldızlara, güneşe, aya, denize, haça vb. yemin ettiğini gör­mek, sapıklığa, kötülüğe meyletme­ye, bozgunculuğa ve sözü tahrif et­meye işarettir.

Rüyada malını satmak için doğru da olsa yemin ettiğini görmek, daha çok kazanmak için gereksiz sıkıntıla­ra girmeye işarettir.

Rüyada ilâ yaptığını (eşiyle bir süre cinsel ilişkide bulunmayacağına dair yemin ettiğim) görmek, yanlış bir iş yapmaya, endişe ve kaygıya, üzüntü­ye işaret eder.

Rüyada ilâ yapmak, anne ve babay­la kendisi arasında yemini gerekti­recek bir durumun ortaya çıkmasına işaret eder

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler