Rüyada Yolculuk Görmek Tabiri

Rüyada yol hazırlığı yaptığını gör­mek, hayırlı bir işe başlamaya işarettir.

Rüyada erzak hazırlayıp yolculuğa davrandığını görmek, güzel şeyler yapmaya ve hayır işlemeye işarettir.

Yol ve yolculuk rüyası, bir yerden başka bir yere gitmeye, bir halden başka bir hâle geçmeye veya seyahat etmeye işarettir.

Yolculuk, dindarlar için ganimet, şe­ref ve esenliğe; günahkârlar için, keder ve azaba işarettir.

Yolculuk yapmayı düşünen bir kimse, rüyada bir yerden çıkıp bir yere gittiğini görse, arzu ettiği yol­culuğu gerçekleştirir; bu yolculuk­taki durumu, rüyada gördüğü yerin ucuzluk ve bolluğu veya kıtlık ve darlığı nispetinde olur; bu rüyayı gö­ren kimse bir şehrin yöneticisi veya yargıcı ise, görevinden alınır.

En iyi yolculuk rüyası, kıble tarafı­na yapılandır.

Rüyada yola çıktığını görmek, mad­di şartların iyileşmesine, zenginliğe, gerçek karakterin ortaya çıkmasına veya arazi ölçmeye işarettir.

Rüyada bulunduğu yerden daha iyi bir yere doğru yola çıktığını görmek, muradına ermeye, şimdiki durumdan daha iyi bir duruma gel­meye işarettir.

Rüyada bulunduğu yerden daha kötü bir yere doğru yola çıktığını görmek, mevcut şartların olumsuz yönde değişmesine işarettir. Rüyada bulunduğu yerle gittiği yer arasında bir tercih yapamayan, hangisinde kalmasının daha uygun olacağına bir türlü karar vereme­yen kimse, şaşkınlığa düşer, bir ev­den öbürüne geçer veya işleri karışır.

Rüyada yanına erzak alıp bir va­sıtaya binerek yolculuğa çıktığını görmek, arzulanan şeyin gerçekleş­mesine ve mevcut işleri yoluna koy­maya işarettir.

Rüyada yaya olarak ve yanma bir şey almadan yola çıktığını görmek, işlerin bozulmasına, arzu edilenin gerçekleşmemesine işarettir.

Rüyada yalın ayak yolculuk yaptı­ğını görmek, ödemeye güç yetireme-yecek kadar borçlanmaya işarettir. Hasta bir kimse rüyada yolculuğa çıktığını görse, vefat eder. Rüyada yolculuktan döndüğünü görmek, bir hakkı yerine getirmeye, borç ödemeye, bir işi tamamlamaya ve arzu edilen şeyin gerçekleşmesine, günahlardan tövbe etmeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler