Rüyada Zina Yaptığını Görmek Tabiri

Rüyada zina ettiğini görmek, hainlik ve hırsızlığa işarettir. Rüyada zina eden bir kadının kendisiyle birlikte olmak isteğini görmek, haram mal ve kazanca işarettir.
Zina eden bir kadınla cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, şer ve
fitneye işarettir. Genç ve güzel bir kadınla zina ettiğini görmek, malını veya parasını güvenli bir yere koymaya işarettir.Rüyada genç bir kadınla oynaştığını görmek, görünmeyen bir yerde mal veya para kaybetmeye işarettir.Rüyada tanıdığı birinin hanımıyla zina ettiğini görmek, o kimseden mal ve menfaate erişmeye işarettir.Bazan rüyada zina ettiğini görmek,
hacca gitmeye işaret eder.Bir kadının bir erkekle beraber olduğunu görmek, kadının kocasından dünyalık talep etmeye işarettir.
Rüyada başkasının hanımı ile gecelediğini, yanında kendi hanımı¬nın da bulunduğunu ve bu duruma ses çıkarmadığını görmek, birlikte olduğu kadının kocasının, rüya sahibini evinin işleri için vekil tayin etmesine işarettir.
Dindar, kendi halinde kimselerle âlimlerin zina yaptığını görmek veya
duymak, o kimselerin ilim öğrenmek için birine başvurmalarına ve onun ilminden istifade etmelerine işarettir.Geneleve gittiğini görmek, umumi tuvalette ihtiyacım gidermeye veya çirkin bir ortamda bulunmaya işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler