Rüyada Zırh Görmek Tabiri

Rüyada zırh görmek ve giymek, em­niyete, düşmandan veya günahlardan korunmaya, dindarlığa, mala, menfaa­te ve mülke kavuşmaya işarettir.

Rüyada zırh görmek, ehil olan kim­se için mülk ve saltanata işaret eder.

Bazan zırh görmek, güçlü ve ba­basının yardımına koşan şefkatli bir çocuğa, kendisinden yardım, destek, himaye görülen kimseye işaret eder.

Bir kadın rüyada zırh görse, bu rüya onun kocasına veya örtüsüne işarettir.

Genç bir kız rüyada zırh görse veya giyse, varlıklı ve güvenilir bir erkekle evlenir.

Rüyada zırh giydiğini görmek, bü­yük şerefe, makam ve nimete, hile ve musibetlerden korunmaya, erkek kardeş veya evladının kendisine yar­dımcı olmasına ve bütün çirkinlikler­den korunmaya işarettir.

Rüyada zırh dokuduğunu görmek,sağlam bir ev yapmaya işarettir.

Bir kimsenin üzerinde gördüğü zırh, yaşadığı şehrin kalelerine ve güvenlik önlemlerinin alındığı yer­lere, iş güvenliğine, görevden alınma veya zarar etme kaygısından uzak ol­maya işarettir.

Rüyada   zırh   giydiğini   görmek,

huzur ve güvenin hâkim olduğu bir şehirde üst düzey bir göreve getiril­meye, kendinden yardım isteyenlere karşı cömert olmaya, sığınanları ko­ruyup gözetmeye işarettir.

Zırhçı görmek, evlenmeye, çetin iş­lerin kolaylıkla üstesinden gelmeye, imkânsızmış gibi görünen şeylerin şaşırtıcı bir şekilde gerçekleşmesine, halka güzel sözler söylemeye ve on­larla anlaşıp kaynaşmaya işarettir.

Bazan rüyada zırhçı görmek, halka edep ve ahlâk öğreten, onlara doğru ve iyi olan şeyleri telkin eden fakat kendisinde az da olsa nifak bulunan bir kimseye de işaret eder.

Zırh yapan kimseyi görmek, her­hangi bir zorluk, yoksulluk tehlikesi veya kıtlık nedeniyle hakkı bâtıldan, doğruyu yanlıştan ayırmak zorunda kalan idareciye de işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler