Taş Görünümlü Duvar Kaplamaları

Taş Görünümlü Duvar Kaplamaları

İspanya’dan ithal edilen taş görünümlü duvar kaplamaları, 130 cm x 285 cm ölçülerindeki plakalar halinde üretiliyor. Elinizle dokunduğunuz an birebir taş dokusunu hissedeceğiniz taş görünümlü duvar kaplama sistemleri, fiberglas, polyester mastik ve doğal taş tozu karışımıyla üretiliyor.

Metre karesi 4 kg civarı olan taş görünümlü duvar kaplamaları son derece hafif olmasının yanında, yangınlara karşı dirençli olması ve Ultraviyole korunaklıdır. Çok ince görünmesine rağmen, gayet dayanıklı bir yapısı olan taş görünümlü duvar kaplamaları, temizlik açısından yıkanabilme özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar.

taş duvar modelleri

Evinizi veya ofisinizi taş görünümlü duvar kaplama sistemleri ile kaplattığınızda estetik bir dekorasyonunun yanında mekânınızı nem ve rutubetten koruyarak daha avantajlı bir duvar sistemine sahip olmuş olacaksınız. 55 civarı farklı desen seçeneği bulunan taş görünümlü duvar kaplamaları, talep etmeniz halinde istediğiniz ölçülerde kesilerek duvarlarınıza uygulanabiliyor.

Vida ve dübel kullanarak kaba inşaatı bitmiş mekânların duvar ve tavanlarına uygulanabiliyor. Üstelik kansorejen hiçbir madde içermemesi sebebiyle son derece sağlıklı duvarlarınız oluyor.

taş duvar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler