Temizliği, Saflığı ve Masumiyeti Temsil Eder Beyaz

Temizlik ve masumiyettir beyaz. Genç kızların hayalini kurdukları gelinlik te masumiyetin simgesi olarak beyaz seçilmiştir. Özellikle yaz mevsiminde daha fazla tercih edilir beyaz, öyleyse beyaz kıyafetlerinizi değişik renklerle hareketlendirip saflığı masumiyeti şık ve belirgin gösterebilirsiniz.

Elbise

beyaz elbise

Deniz ve havuz mevsiminde bronzlaşmış bir tende beyaz bir elbise ile çok hoş görünebilirsiniz yalnız bu güzel ve hoş görünümünüzü renkli aksesuarlarla biraz daha canlandrırsanız güzellik muhteşem görüntüye dönüşebilir. Aksesuarlarınızda abartıya kaçmamalısınız zira elbisenizin şıklığı gölgelenebilir, renkli ama sade takılarla da şık olabilirsiniz. ayakkabı seçiminde de çanta ile uyumu yakalarsanız şıklığınızı hareketlendirip ve tamamlamış olursunuz.

Her renk genelde beyaz ile uyumlu olabilir yalnız çok koyu ve çok açık renkler aykırı görünür. Açık mavi, pembe, yeşil ve kahverengi seçebilirsiniz beyazın yanında. Pudar tonlar ve sarı solgun gösterir, siyah ise aykırıdır. Bir de beyaz elbise astarlı da olsa çok rahat silüet olarak içinizi gösterebilir. Hoş olmayan durumlarla karşılaşmamak için elbiseden kısa olmak kaydıyla ten rengi astar kullanabilirsiniz.

Pantolon

beyaz pantolon

Geçtiğimiz yazın modasıydı beyaz pantolon, üstelik sevilen ve çok da tercih edilen giysiler arasında ilk sırada yer aldığını da söyleyebiliriz. yine beyaz pantolonunuzu açık tonlarda seçeceğiniz bluz ve ayakkabılarla canlı ve çok şık görünümler elde edebilirsiniz. Yaz döneminin en beğenilen renkleri arasında nar çiçeği de yer aldı ve çok sevildi. Beyaz pantolonlarınızın altına renkli babet ayakkabılar uygun olacaktır. Hem erkeklerin de beğenisini kazandığını söyleyebiliriz.

Etek

beyaz etek

Beyaz etek seçimi de doğru olabilir yalnız elbise ve pantolonda verilen önerileri dikkate alırsanız, aynı uygulama ile rahat ve şık olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler