Yüz Kırışıklıklarına Karşı Etkili Bir Çözüm: LifeCell

Kadınların çok büyük bir kısmının en büyük sorunu yüzdeki kırışıklıklardır. Bu kırışıklıklardan kurtulmak için kadınlar şu ana kadar hep cerrahi yönteme başvuruyordu. Oysa LifeCell cerrahi yönteme başvurmadan bu sorunu çözüyor.

LifeCell İçindekiler

Lifecell, içeriğinde barındırdığı bazı mükemmel maddelerin, yapılan son derece titiz araştırmalar sonucunda, şüphe edecek hiçbir unsura rastlanılmadığı kanıtlanmıştır. LifeCell kullananlar arasında yüzde doksan dört gibi büyük bir çoğunluğun olumlu sonuçlar verdiği görülmüştür. Araştırmacılar elde edilen bu yorumları tek tek inceleyerek LifeCell ürününün yüz yaşlanmasına karşı son derece etkili olduğunu açıklamışlardır.

Lifecell sayesinde yüzünüzdeki ve boyun bölgenizdeki bütün çiziklerden sadece 17 saat içinde kurtulmanız mümkün.

LifeCell sayesinde yaşlanma izlerini perdeleyebilir, yaşlanmayı geciktirebilir kısacası yüzünüzde ve boynunuzda botoks etkisi yapan bir üründür. LifeCell kullanarak cildinizdeki çizgilerden, kırışıklıklardan, cilt sarkmalarından, yaşlılık lekesi denen açık kahverengi lekelerden, gözaltı morluklarından kurtulabilirsiniz.

Kırışıklara anında veda

Çoğu kişi tarafından bilinmez ama insan kendi göz kırışıklıklarını kendisi göremez. Göz kırışıklığı diye gördüğü şey aslında, göz kırışığının gölgesidir. Lifecellde parçalanmış silikon dioksit, başka bir ifadeyle milyarlarca üç boyutlu prizma vardır. Bunlar ışığın yansıtılmasını sağladığı için, LifeCell kullanıldığında gölde kalmaz ve bu etki siz yüzünüzü yıkayana kadar yani silikon dioksit parçalarını yok edene kadar sürer.

Botoksa son mu?

Lifecell’i kullanmaya başladığınızda uyarılan bir bağımsız yalıtık olan asetil heksapeptid-3 (AH3), anında etkisini göstermeye başlar. Araştırmalara göre AH3 botoksa benzeri bir etki göstermektedir. Aradaki fark botoks gibi iğne ile cilde enjekte edilen bir yöntem olmaması, yani kullanımının daha kolay olması ve aynı zamanda yüz kaslarını gevşetebiliyor olmasıdır. LifeCell görüntü olarak her ne kadar botoks gibi kırşıksız, gergin, çizgilerin olmadığı bir cilt ortaya çıkarsa da botoks gibi herhangi bir serum sızıntısı sorunu yaşatmaz. Yani botoksun var olan yan etkilerinin hiç biri LifeCell ürününde yoktur.

Lifecellile botoksun yarattığı bütün olumlu yönleri yaşadığınız gibi, botoksun olumsuz yönlerine maruz kalmamış olursunuz. LifeCell ile ince çizgiler ve kırışıklıklar hem enine hem de boyuna gözle görülür şekilde yok olurlar. Son derece ekonomik olan LifeCell ürünü cilt kırışması, cilt çizgileri, yaşlanma belirtileri gibi sorunlardan sizi en kısa sürede kurtarır.

Firma İletişim Bilgileri:

0212 480 00 45
www.lifecellkrem.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler