Rüyada Kıyamet Alametleri Görmek Tabiri

Rüyada kıyamet alametlerinden birini görmek, ortaya çıkacak bir fitne sebebiyle bir kısım toplulukların helak olmasına, bir kısım toplulukla­rın kurtulmasına işarettir.

Rüyada güneşin batıdan doğduğu­nu görmek, bütün insanları etkileye­cek bir durumun ortaya çıkmasına, kötüler için çıkış yollarının ardına kadar kapanmasına, iyiler için hayırlı bir dönemin başlamasına işarettir.

Rüyada deccâl adlı büyük bozgun­cunun çıktığını görmek, halk ara­sında ciddi bir kötülüğün, sapıklığın ortaya çıkmasına işarettir.

Yeryüzünü yoğun bir sis ve duman kapladığını görmek, iyi kimselerin kurtulmasına, kötüler için elem veri­ci azabın yaklaşmasına işarettir.

Rüyada surun üflendiğini görmek, ülke yönetiminin halkı bir ceza ile tehdit etmesine, memlekette isyan veya veba salgını çıkmasına, fitne ve kargaşaya işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. eyv_hu dedi ki:

    rüyamda yeryüzünde dolaşıyorum ölüm grip gibi yayılmış iyi insanlar yerin altında yaşıyor üstündekiler ise katiller tecavüzcüler müslüman kimse kalmamış ayasofyadan yürürken newyork u görüyordum dümdüz olmuş dünya güneş ters ten doğuyordu o anın korkusu hiçbirşeyde yok insanlar ölceklerini bile bile cinayet işliyolardı günah işliyolardı herkes kıyametin kopcanı ALLAH ın varlını bildiği halde günah işliyordu buna çok şaşırmıştım..

  2. eda dedi ki:

    Rüyamda bahçedeki gölün simsiyah olduğunu ve karşımızda mezarlık vardı.ordaki ölüler tekbir getiriyodu ve ben deli gibi olmuştum.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler