Rüyada Konuşmak Tabiri

rüyada güzel ve etkili konuştuğu­nu görmek, şeref ve yüceliğe eriş­meye, göz kamaştırıcı mülke ve mala nail olmaya işarettir.

güzel konuşmak, tüccar için isim yapmaya, sanatkâr için yüksek başa­rıya ve üne kavuşmaya, yönetici için bir üst makama çıkmaya, diğerleri için geniş imkânlara işarettir.

rüyada tanımadığı biriyle konuş­tuğunu görmek, insanlarla rahat iletişim kurmaya; tamdık biriyle konuşmak, anlaşma ve kaynaşmaya işarettir.

rüyada konuşma güçlüğü çektiği­ni görmek, mahkemesi olanın delil ve şahit bulamamasına, diğerleri için çevresine yük olmaya işarettir.

rüyada konuşmak istediği halde dudakları birbirine kilitlendiği için konuşamadığını görmek,, belâ ve musibete uğramaya işarettir.

rüyada düzgün bir şekilde konuş­tuğunu görmek, halk içinde saygm, sözü dinlenir biri olmaya, insanlarla rahat iletişim kurmaya ve üstün başa­rılara işaret eder.

rüyada konuşmakta güçlük çek­tiğini, cümle kurmaktan âciz kal­dığını görmek, meramını anlatama-maya, çürük ve geçersiz deliller ileri sürmeye ve güç durumda kalmaya işarettir.

rüyada bilmediği bir lisanla ya­bancı bir dilde konuştuğunu gör­menin yorumu şöyledir:

rüyada arapça konuştuğunu gör­mek, saygınlık ve şerefe işarettir.

rüyada farsça konuştuğunu gör­mek, büyüklerle konuşmaya ve on­lardan menfaat sağlamaya veya bir fitneye duçar olmaya işarettir.

rüyada ibranice konuştuğunu görmek, mirasa konmaya işarettir.

rüyada hintçe veya urduca ko­nuştuğunu görmek, aşağılık biriyle arkadaş olmaya işarettir.

yabancı birinin rüyada türkçe konuştuğunu görmesi, zararlı bir haber almasına işarettir.

rüyada rumca konuştuğunu gör­mek, mal ve dünyalık konusunda hırslı olmaya işarettir.

rüyada fransızca, ingilizce vb. dil­lerde konuştuğunu görmek, işinden hayır ve menfaat görmeye işarettir.

ermenice   konuştuğunu   görmek, bayağı biriyle dost olmaya işarettir.

rüyada bütün yabancı dilleri ko­nuştuğunu görmek, birçok dünyalı­ğa sahip olmaya, halk arasında itibar kazanmaya işarettir.

rüyada birçok dilde konuştuğunu görmek, geniş alanlara yayılan bir şöhret kazanmaya veya çok yönlü iş ve imkânlara kavuşmaya işarettir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kumru dedi ki:

    rüyada konuşmayan birinin konuştuğunu görmek ne demek

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler