Rüyada Ölünün Yıkanması Tabiri

ölü yıkadığını görmek, bir kimsenin hidayetine vesile olmaya işarettir.

öldüğünü ve kendi kendini yıkan­dığını görmek, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, mal ve dünyalığın art­masına veya zengin olmaya işarettir.

rüyada bir ölünün usulüne uygun olarak yıkandığını görmek, yoksul düşmeye, fakat dinî görevlerini her şeye rağmen yerine getirmeye işarettir.

rüyada teneşir (üzerinde ölünün yı­kandığı ayaklı tahta) görmek, insanla­ra maddi ve manevi faydası olan, hayır ehli, saygın bir kimseye işaret eder.

kendinin teneşir üzerinde yattığını görmek, şeref ve makama, borç ve üzüntüden kurtulmaya işarettir.

rüyada bir ölüyü yıkadığını gör­mek, onun borcunu ödemeye; ölü­nün kendi kendini yıkaması, arka­da kalan çoluk çocuğunun gam ve kederden kurtulmasına işarettir.

rüyada ölünün bir kimseyi yıka­ması, vereselerinden görülecek men­faat ve iyiliğe işarettir.

rüyada bir ölünün kendini yıka­dığını görmek, eşi, çocukları ve to­runlarıyla birlikte çok büyük hayırlar elde etmeye, mal ve dünyalığa nail olmaya işarettir.

rüyada ölüyü yıkamak için uygun bir yer arandığını veya ölünün yı­kanmak için arandığını görmek, ölen kimsenin günahkâr olduğuna, tövbe etmesi için yapılan telkinlere kulak vermediğine işarettir.

bir ölünün yıkanması uygun olma­yan şeylerle yıkandığını görmek,yukarıdaki gibi yorumlanır.

rüyada ölüyü aşırı sıcak su ile yı­kadığını veya ölünün sıcak su içtiğini görmek, ölen kimsenin azap çektiğine işarettir.

rüyada ölünün kefeninin veya be­deninin güzel koku ve kokulu bit­kilerle süslenmesi, ölün kimse için hayra, rüyayı gören için sevince işaret eder

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler