Rüyada Sabah Görmek Tabiri

Rüyada sabah olduğunu, kendinin de iyilik ve hoşluk içinde bulun­duğunu görmek, her türlü sıkıntı­dan kurtulmaya, günahkârın tövbe etmesine, inançsız kimsenin hidayet bulmasına, hapisteki kimsenin kur­tulmasına, sıkıntıda olanın esenliğe çıkmasına işarettir.

Sabah olduğunu görmek, bol rız­ka, huzur ve güvene, yolcunun veya gurbette olan kimsenin esenlik içinde vatanına dönmesine, borçlu kimsenin borçtan kurtulmasına, hapiste olan kimsenin hürriyetine kavuşmasına, çiftçiler için berekete, düşmanı olan kimsenin ona galebe çalmasına veya vaadini yerine getirmeye işarettir selâmete çıkmasına veya kötü bir ka­dınla evli olan kimsenin ondan kur­tulmasına işaret eder.

Cimri bir kimse rüyada sabah ol­duğunu görse, maddî durumu bozu­lur, malı telef olur.

Rüyada sabah olduğunu, kendinin de kötü ve çirkin vaziyette oldu­ğunu görmek, günah işlemeye veya küfre düşmeye işarettir.

Rüyada sabah vakti daha önce kaybettiği şeyi bulduğunu  gören kimse, şahitlerin doğru tanıklığı ile davasında haklı çıkar.

Hasta bir kimse, rüyada sabahleyin ortalığın ağardığım görse, ya sağ­lığına kavuşur ya da Allah’ın af ve mağfiretine mazhar olarak vefat eder.

Devlet başkanı veya başbakanın rüyada sabah olduğunu görmesi, adaletli bir yönetimle toplumda hu­zurun tesis edilmesine işarettir.

Rüyada sabahın erken vaktini gör­mek, evlenme yaşma gelmiş kızlar için hayırlı kısmet kapılarının açılma­sına, gafletten uzak olmaya, Kur’an okumaya, zikir yapmaya veya baht açıklığına işarettir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler