Rüyada Secde Etmek Görmek Tabiri

Rüyada   secde   ettiğini   görmek,Allah’ın (c.c) ’emirlerine uymaya, şeref ve itibara, kurtuluş ve zafere, ilâhî yardım ve desteğe, işlerin iyi yürümesine, arzu ve isteklerin ger­çekleşmesine işarettir.

Rüyada secde ettiğini görmek, ki­şiyi Allah’a yaklaştıracak pek hayırlı işlere, düşmana galip gelmeye, zafe­re erişmeye, günahlardan arınmaya, alçak gönüllülüğe, dünya ve ahirette üstün dereceler elde etmeye işarettir.

Bazen rüyada secde ettiğini gör­mek, Hz. Peygamber’in (s.a.v) sün­netine uymaya ve cennette onunla komşu olmaya işaret eder.

Rüyada bir kimsenin altın bir ker­piç elde etmek için gümüş bir ker­piç üzerine secde ettiğini görmek, değerli bir kimsenin, bayağı bir kim­seye boyun eğip ona tevazu göster­mesine işarettir.

Değerli bir şey elde etmek için on­dan daha az değerli bir şey üzerine secde ettiğini görmek de, yukarıda­ki gibi yorumlanır.

Rüyada bir dağın tepesinde secde­ye vardığını görmek, çetin ve zor bir işi başarmaya, güçlü birine karşı üstünlük sağlamaya işarettir.

Rüyada bir tepe veya duvar üze­rine secde ettiğini görmek, büyük bir zatın vardım ve himmetine sığın­maya, ona uymaya, hürmet ve saygı göstermeye işarettir.

Rüyada Allah’tan başkasına secde ettiğini görmek, münafık bir toplu­luğa boyun eğmeye, rezil bir duruma düşmeye, zarar etmeye veya ihtiyaç içinde kıvranmaya işarettir.

Ay ve güneşe secde ettiğini görmek, yöneticilerin kötü bir işinde onlara yardımcı olmaya işarettir.

Ay ve güneşin kendisine secde ettik­lerini görmek, anne babanın rüya sa­hibinden hoşnut olmalarına işarettir.

Rüyada bir puta secde ittiğini gör­mek, ikiyüzlü bir topluluğa boyun eğmeye veya çalgı çalıp şarkı/türkü söylemeye işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler