Rüyada Sıtma Görmek Tabiri

Rüyada sıtmaya tutulduğunu gör­mek, üzüntü ve sıkıntıya, korkutma ve tehdide veya borç ödemeye işarettir.

Bazen rüyada sıtma olduğunu gör­mek, sağlıklı ve uzun yaşamaya, çok mala, insanların gıpta edip kendine sığınmalarına veya hamama gidip terlemeye işaret eder.

Rüyada yakalandığı sıtma has­talığının yaz mevsiminde soğuk, kış mevsiminde sıcak ve hararetli seyrettiğini görmek, güzel elbiseler edinmeye işarettir.

Rüyada sık sık sıtma hastalığına yakalandığını görmek, günahta ıs­rar etmekle birlikte tövbe etmekten de geri kalmamaya işarettir.

Rüyada sıtma olduğunu görmek,ortak veya evlattan sıkıntı çekip dert­lenmeye, sözünü yerine getirmeye ya da yakalandığı sıtma hastalığından kurtulmaya işarettir.

Bazen sıtma hastalığına yakalandı­ğını görmek, dinî vecibelerini yerine getirmek ve ahirete hazırlık yapmak için uyarılmaya işaret eder.

Rüyada sıtma hastalığına yakala­narak sayıkladığını görmek, büyük bir derde düşüp, şaşkın şaşkın konuş­maya işarettir.

Rüyada sıtma hastalığı sebebiyle üşüyüp titrediğini görmek, başarı­sız olunacak bir işle yorumlanır.

Rüyada sıtmaya yakalandığını ve aşırı bir şekilde titrediğini görmek, ibadet konusunda tembellik ve umur­samazlığa, bir işi benimsemeyip ağır­dan almaya veya bâtıl ve faydasız şeylerde acele etmeye işarettir.

Rüyada yakalandığı sıtma sebebiy­le ölüm derecesine geldiğini veya bu hastalıktan vefat edip kefenlen-diğini görmek, günah işlemek veya can yakmak konusunda ısrar etmeye, Allah’a karşı yakışıksız bir davra­nıştan dolayı tövbe etme konusunda uyarılmaya işarettir.

Rüyada sıtmaya yakalanıp tanın­mış biri tarafından tedavi edildi­ğini görmek, o kimseden yardım ve iyilik görmeye işarettir.

Rüyada yakalandığı sıtma hasta­lığından kurtulması için kendisini   iyileştirmeye çalışan kimse tanın­mış biri değilse, rüya sahibi herhan­gi bir yerden yardım alır.

Rüyada sıtma hastalığına tutulan birinin tedavisiyle meşgul olduğu­nu görmek, sıkıntıya düşen birine iyilik etmeye işarettir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler