Rüyada Susuzluk Görmek Tabiri

Rüyada susayıp su içtiğini görmek,hidayete erip doğru yola girmeye, be­reketli bir sene geçirmeye, yoksulluk­tan kurtulup zengin olmaya işarettir.

Bazen susayıp su içtiğini görmek, ekili şeylerin hayat bulmasına, kalbin nur ile dolmasına, aile ve çoluk çocu­ğu ile bir araya gelmeye işarettir.

Rüyada susuzluk çektiğini görmek, büyük bir ihtiyaca, bilmediği bir işin arkasından koşmaya veya yorgunluk ve meşakkate de işaret eder.

Bazen rüyada susadığını görmek, fitne ve fesat çıkaran kimselerin ahlâkı ile ahlâklanmaya, inanç eksik­liğine işaret eder.

Rüyada susadığını görmek, nikâh yapılması veya nikâhın tazelenmesi gerektiğine de işaret eder.

Susadığını görmek, uzakta bulunan birini arzulamaya, piyasaların dur­gunluğuna, çiftçilerin iyi mahsul ala­mamalarına ve fakirliğe işaret eder.

Su ihtiyacı duymadığını görmek, kazancın bol olmasına işarettir.

İçmek için su aradığı halde bulama­dığını görmek, çalıştığı iş ve meslek­te başarılı olamamaya işarettir.

Rüyada susadığını, bir ırmaktan su içmek istediği halde bundan vazgeçtiğini görmek, üzüntü ve ke­derden kurtulmaya işarettir.

Rüyada su içmek istediği halde buna imkân bulamadığım veya bir ırmak, pınar, göze ya da kuyu başında olduğu halde suya yetişe­mediğini görmek, arzu edilen şeye erişilemeyeceğine işarettir.

Rüyada bol su içtiği halde suya kanmadığını görmek, dünya malına aşırı düşkün olmaya işarettir.

Yatağa tuzlu ve vücuda hararet ve­ren şeyler yiyerek giren kimse, rü­yada susamış veya su aramışsa, bu tür düşler yorum gerektirmez

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler