Rüyada Sütten Kesmek Görmek Tabiri

Rüyada erkek veya kız çocuğunu hangi yaşta olursa olsun, sütten kesmek ya da sütten kesildiğini görmek, zarara, işlerin kesat gitme­sine veya birinin rızkına mani olma­ya işarettir.

Genç bir kız, rüyada erkek veya kız çocuğunu hangi yaşta olursa olsun, sütten kestiğini ya da sütten kesildiğini görse, evlenip çocuk sa­hibi olur; evli bir kadın aynı rüyayı görürse, çocuğu olur.

Rüyada sütten kesilme zamanı gelmiş bir çocuğu sütten kestiğini görmek, sıkıntıdan kurtulmaya, has­talıktan şifa bulmaya işarettir.

Rüyada sütten kesilme vakti gel­memiş küçük bir bebeği, sütten kestiğini görmek, çocuğuna şefkat göstermemeye, kocasına iyi davran­mamaya veya birine haksızlık yap­maya işarettir.

Bir bebeğin sütten kesildiğini gör­mek, bir haksızlığa göz yummaya veya ona iştirak etmeye işarettir.

Sütten kesilme vakti gelmiş bir ço­cuğun sütten kesilmesinde karısına yardımcı olduğunu gören kimse, hanımına hayatta da yardımcı olur; bebek henüz çok küçük ise, eşinin haksızlığına ortak olur.

Rüyasında çocuk olup sütten ke­sildiğini görmek, geçim darlığı çek­meye, akrabasına zarar vermeye veya görevden alınmaya işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler