Sevilmek Her Kadını Güçlü Kılar

Evet sevgi öyle bir duygudur ki… sevdiğiniz ve sevildiğinizde gücünüzün ne kadar arttığını farkedersiniz. Güç denildiğinde ilk akla gelen paradır çoğunlukla, günümüz koşullarını düşünürsek yaşamı devam ettirmek için elbette para gereklidir hatta şarttır. Yalnız unutmayalım ki öncelikle parayı kazanabilecek gücü kendinizde hissedebiliyorsanız mümkün olabilir. Bizde burada sevgiyle her kadının istediği güce sahip olabileceğini siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik.

Çevrenizde takdir edilmeyi, saygı görmeyi, kendine güvenen ve hem işinde hem özel yaşamında başarılı olmayı siz de kolaylıkla başarabilirsiniz.

Kendinizi sevmelisiniz, hayatın önemini yitirmemesi için öncelikli olan kendinizi sevmeniz, bu taktirde yüreğinizdeki sevgiyi yansıtabilirsiniz. Hoşgörünüzü kaybetmemelisiniz, herkes birbirinden bekler yalnız çeşitli sebeplerle hoşgörüden uzak olabilirler. Siz her zaman sevmediğiniz kişiler de olsa hoşgörülü olmalısınız. Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir sizde öyle, yalnız olumlu düşünceye sahip olun ki karşınızdaki sevdiğiniz sevmediğiniz kişilerde de size karşı olumlu düşünceler oluşsun.

güçlü kadın

Çalışma arkadaşlarınız arasında da hoşlanmadıklarınız olabilir, onlara iyi davranmalısınız ki işinizle ilgili yeni fırsatlar oluştuğunda çeşitli engelleri ortadan kaldırmış olun. Sizin de maskeleriniz olmalı, gerek iş yaşamınızda gerekse özel yaşamınızda, duyguların gizlenmesi gerektiği zamanlar mutlaka oluşur. İnanın bunun yararını göreceksiniz.

Hayatın her alanında başarılı olmayı kim istemez? Pozitif duygulara sahip olursanız dostlarınız artar ve her zaman aranan kişi olabilirsiniz, sevilen kişiyi herkes her zaman görmek ve yanında olmak ister. Bu da kadına güç verir. Sevilmek için sevmelisiniz.

Zaman zaman sizin de sorunlarınız olabilir, belki sizi çok üzen özel sorunlardır ve konuşmak istiyorsunuz, anlatırsanız rahatlayacağınızı düşünebilirsiniz yalnız herkese anlatmamaya çalışın… sizin özeliniz sizin sırrınızdır. İleriki zamanlarda sırlarınızın kötü niyetli kişilerce farklı şekillerde karşınıza çıkmasını istemezsiniz. Çok sıkıldınız ve konuşmak istiyorsunuz öyleyse dostlarınızla konuşmalısınız. Unutmayın dostlar böyle zamanlar için vardır.

Kıskançlık kötü bir duygudur. Eğer iş ya da özel yaşamınızda arkadaşlarınız arasında kıskançlık duygularına sahip olduğunu düşündüğünüz kişiler varsa – ki olabilir –  onlarla ilişkilerinizde samimi davranmaktan kaçınmalısınız. Yakın çevrenizi oluşturacak kişiler sizin iyi ve mutlu olmanızı ister, sizi olumsuz sorgulamalarla huzursuz etmez. Gücünüzü tüketmelerine izin vermemelisiniz. Sizin ne kadar güçlü olduğunuz biraz da çevre edinirkenki seçimlerinize bağlıdır.

Sevginin gücüyle hayatı kolaylaştırmak sizin elinizde.

Sevgiyle kalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler