5 – 11 Temmuz’da Oğlak Burcu Neler Yaşayacak

Sevgili oğlaklar ve yükselen burcu oğlak olanlar. Pazartesi ve salı günlerinde aile içi temalar , ev yerleşimi , özellikle gayri menkullerle ilgili konular ön planda olacak ve dikkat çekecek. Çarşamba , Perşembe günlerinden itibaren destekleyici pozitif etkenlerde devrede olacak.

Aşktan yana çok şanslı olacaksınız. Çocuklarla ilişkilerde olumlu etkenler devrede olacak. Cuma , Cumartesi günlerinde halletmeniz gereken önemli işler , sorumluluklar dikkat çekiyor. Cumartesi ve pazar günlerinde ikili ilişkiler ön planda olacak ve bu alanda yeni bir faza giriş yapacaksınız. www.kadinlarportali.com

Haritanızın geneline göz attığımızda 7. yerinizde gerçekleşecek olan güneş tutulması yeni ilişkilerin devreye girecek olduğunu , aynı zamanda daha evvel başlatılmış olan ve zorlanan ilişkilerinizde bitme aşamasına girecek olduğunu göstermekte.

oğlak burcu

Venüs, Leptün karşıtlığı haftasonu ilişkilerde zorlanmalarıda beraberinde getiriyor. Aynı zamanda parasal konulardan da etkilenmekte. Parasal sorunlar yüzünden ilişkiler bozulabilir. Öte yandan Marsın 9. yerinizde hareket ediyor olması dış yönelimli işlerinizde bir hareketliğinde beraberinde getirecek.

Taşınmak, yer değiştirmek, evle ilgili konularda aktive etmek için güzel bir süreçtesiniz. Pazartesi ve Salı günlerinden itibaren bu konular dikkat çekecek. Önemli anlaşmalar , sözleşmeler , mukavelerde ön planda olacak bu süreçte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler