Burç Analiziyle Kadınlar Ne İster?

Erkekler kadınları hayatları boyunca anlayamadılar, kadınların ne istediğini hiç öğrenemediler. sürekli “şu kadınlar anlaşılmaz” dediler… halbuki öyle mi? Farklı genetik kodlamalarından asırlar boyunca nasıl anlayamadı ve bilmedilerse sanırız bundan sonraki asrılar boyunca da anlayamayacaklar. Burçlar ve karakter analizleri belki küçücük de olsa kadınların anlaşılması adına erkeklere yol gösterici olabilir.

Kadınlar, erkeklerden çok şey istemiyorlar aslında, bir göz atalım isterseniz:

Koç Kadını

Koç kadını güçlüdür erkeğin korumasına ihtiyaç duymaz, daima kendisiyle ilgili kararları kendisi vermek ister, yönlendirilmek yönetilmek aksi tesirler yapabilir. Partnerinin de kendisi gibi güçlü olmasını ister, ayakları yere bastığından romantik tekliflere çok da sıcak bakmaz ama bir spor karşılaşmasını birlikte izleyebilirsiniz. Şefkat ve sevgi gösterilerine her kadın ihtiyaç duyar hatta her insan, yalnız koç kadını ihtiraslıdır ve cinselliği isteyebilir. Özgür ruhludur koç kadını, her alanda aktif olmak ister, bu onun gücünden kaynaklanır. Partnerinde de o gücü görürse aşık olması kaçınılmazdır.

burclar

Boğa kadını, hayatında tek bir insana yer verir, aşık olur sever evlenir. Sadık bir eş olmalı partneri. Çok fazla değişikliği sevmez bu yüzden partnerinin ona uyum sağlamasını ister. Dış görünüm önemlidir partnerinde ve küçük şeylerle mutlu olabilir boğa kadını. Hayatınızın kadını olacağından kuşkunuz olmasın.

İkizler Kadını

İkizler kadını farklı denemelerle yaşamını renklendirmeye bayılır, kıskanılmaktan hiç hoşlanmaz. Onun flörtlerine göz yumabilirseniz hayatı zor da olsa birlikte geçirebilirsiniz. Hareketli yaşantı ister, birlikteliğinizde onunla flört ediyor olmalısınız heyecanını yitirmemesi için. Karşısındaki kişinin kültürlü ve zeki olmasını ister, sohbet etmeye tartışmaya bayılır. İçindeki genç ruhu her daim koruyabildiğinden genç erkeklere ilgi duyabilir.

Yengeç Kadını

Evine, ailesine, çocuklarına çok önem verir, ara sıra kaprisleri olsa da görmezlikten gelebilirsiniz, hoşuna gider. Çok iyi yemek yapar ve her türlü hazırlıkları severek yapabilir. Evinde ağırlamak onun için zevktir. Asla ihmal etmemelisiniz yoksa ihmal edilen olabilirsiniz. Güçlü bir kadındır, her koşulda başının çaresine bakabilir ama ara sıra önerilerinizi almak isteyebilir.

Aslan Kadını

Kendisi hayatın her alanında çok başarılıdır aynı şekilde partneri de güçlü ve başarılı olmalı, pasif çekingen erkeklerle iletişim kuramaz. Ona karşı hep saygılı olmalısınız, çok özel davranılmalıdır bu sayede aşık olmasını fazla beklemezsiniz. Haklı da olsanız eleştirilerinizde dikkatli olmalısınız, tepki alabilirsiniz. Dışarda yemek yemeyi sever ama gösterişli yerleri seçmelisiniz. Onun için herşey muhteşem olmalıdır.

Başak Kadını

Başak kadını çözemediği erkeğiyle uğraşabilir, kişiliğinizin hiç bilmediğiniz yönlerinizi ortaya çıkarmaya çabalar. Anlaması için çok da çaba göstermeyin, sizi anlamaya çalıştıkça birlikteliğinizin süresi uzar. Başak kadını da zeki erkeklerle birliktedir.

Terazi Kadını

Terazi dengedir. Terazi kadını da hayatında birlikteliğinde dengeye uyuma önem verir, ister. Partneri kendisinden uzun boylu olmamalı, eğitim düzeyi ve aile yapısındaki farklılıklardan rahatsız olur. Kendini frenleyebilen, sakin erkek olmalı hayatında. Eğer o sizseniz evlenmek için beklemenize gerek yok. Sanata ilgi duyar tabii partnerininde böyle yetenekleri varsa değmeyin keyfine.

Akrep Kadını

Aşkla tutkuyla bağlanır erkeğine, aşkın gözü kördür denir ya tam da akrep kadını için söylenmiş. Fazla beklenti içinde değildir, çoğunlukla katlanmasını idare etmesini bilir. Erkekler için şanstır akrep kadını, başka bir kadın aynı tutkuyla bağlanmaz ve sevmez. Tek bir şartla; asla ihanete tahammül etmez, sevgisi tükenir.

Yay Kadını

Özgürlüğüne düşkündür yay kadını, kıskançlığı ve kısıtlanmayı sevmez, böyle durumlarda ilk fırsatta çok çok uzaklara gittiğini duyurur size. Güçlü ve sportif erkekleri sever, zayıf bunalımlı erkeklerden hoşlanmaz. Yabancı ülke erkekleri hep cazibelidir onun için.

Oğlak Kadını

İlişkisinde temkinli olmak ister, güven duymalıdır tanımak ister o yüzden zamana bırakır.Sakın acele etmeye kalkışmayın uzaklaştırırsınız. Son derece gerçekçidir, hiç hayal alemine dalmaz. İlişkisi uzun süreli olacağından partneri, sorumluluk sahibi ve samimi olmalı. Anlık yaşamayı sevmez, planlı programlı olmalı hayatının her anı.

Kova Kadını

Romantizmden hoşlanmaz sıkıcı bulur, maceraya düşkündür. Asla kıskançlığa ve kısıtlanmaya tahammül edemez. Önce arkadaş olmalısınız, belki bu sayede ilişkiniz uzun süreli olabilir. Sizi şaşırtabilir hazırlıklı olmalısınız. Aşık olur ama çabucak sıkılabilir.

Balık Kadını

Yardımseverdir balık kadını, bir de bakmışsınız aşık olmuş. Sıkıntılı olduğunuzda onun yanında herşeyi unutabilirsiniz. Duygusal ve romantiktir aynı zamanda çok güçlüdür, bu yönünü her zaman göremezsiniz dolmuş gözlerinin arkasındadır çünkü güçlü kişiliği. Kapris yapsanızda aksi davransanızda görmezlikten gelebilir. Kaba davranışlara tahammül etmez, size belli etmez gülümser çünkü. Yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaşıp gidebilir, siz “ne oluyor” derken. Belki romantik olabilir ama ayrılığı önemsemez kolayca unutabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler