Hem Sıkılaşın Hem de Selülitten Kurtulun

Karboksiterapi, bölgesel doku metabolizmasını hareketlendirerek etki eden ve selülitleri gözle görülür bir biçimde azaltan kolay ve ispatlanmış bir metoddur.

Tedaviler, bu sorunu yaşayan kadınların büyük bir kısmı için hızlı, ağrısız ve etkilidir. Karbondioksit, oldukça ince bir iğne aracılığıyla cilt altına enjekte edilir. Enjekte edilen karbondioksit enjeksiyon noktasından yan dokulara basit bir şekilde yayılır.

Karbondioksit tedavisi 2 tamamlayıcı yolla etki gösterir. Önce, karbondioksit mekanik bir şekilde yağ hücrelerini yok eder. 2. olarak bölgede bulunan kılcal damarlarda genişletici etkisi söz konusudur. Geniş damarlar bölgeye daha çok kan akımı dolayısıyla oksijen taşınması manasına gelir. Oksijenin artışı mühimdir. Zira bu yöntemle hücreler arasındaki su birikimi engellenir. Netice olarak; daha az yağ hücresi ve daha sıkı bir cilt altı dokusu elde edilir. Selülit tedavisinde de etkili olan bu yöntem haftada 2 kez toplam 10 seans uygulanır. Yaklaşık iki beden küçülme olur ve selülitlerde azalma hatta yok olma söz konusudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler