İkizler Burcu Kadını

İkizler kadını hızlı düşünen, çabuk karar veren aynı anda birçok işi idare edebilen çok becerikli ve başarılı bir kadındır. Düzenli, disiplinli, otoriter bir yapıya sahiptir. Araştırmacı ruhludurlar. Hemen hemen her konuda bilgi sahibi kadınlardır. Kendilerini ifade edebilme yetenekleri kuvvetli olduğu için çok az bilgi sahibi olduğu konularda bile etkin anlatım tarzları sayesinde çok profesyonel gibi görünebilirler. Çok neşeli tavırları ile kahkahalar atarken, birden bire tüm neşesini kaybedebilir agresifleşebilirler. Dış etkenlerden çok çabuk etkilenmeleri buna en büyük sebeptir. Kendini fazla beğenmiş bir ikizler kadını sizi şaşırtmasın bu onların kendine olan fazla güveninin eseridir. Ev işlerinde temizlik, el işleri gibi becerilerde pek başarılı olmasa da yemek yapma konusunda çok başarılıdır.

AŞK HAYATI

ikizler burcu

İkizler kadını çift karakterli oldukları için bir yanı aşk için her şeyi feda etse de bir yanı aniden tüm her şeyi terk edebilir. Cinsel ve duygusal anlamda tam doyum bekler ilişkisinden. Aldatıldığını hissettiği ya da öğrendiği an içindeki öfkenin yok olması için aynı şekilde intikam almaya kalkabilir. Romantik bir yapıya sahip olan ikizler kadını, özel günlerinde hatırlanmak ve farklı sürprizlerle karşılaşmak ister.

SAĞLIĞI

İkizler burcu kadınının sinir sitemi zayıftır. Çok çabuk sinirlenir ve çabuk sakinleşir. Uykusuzluk çekerler. Astım ve bronşit hastalığına karşı dikkatli olmalıdırlar. Öfkeye bağlı baş ağrıları ileri dönemde migrene çevirebilir. İkizler burcu kadını kötü bir hastadır. Doktor tavsiyelerine uymazlar, kendi kendilerine yetebileceklerini düşünürler ve kendi doğrularıyla iyileşmeye çalışırlar. Gözleri çok sağlıklıdır ve uzun yıllar kitap okumalarına, uzun süre bilgisayarla çalışmalarına rağmen gözlük ihtiyacı duymadan göz sağlıkları bozulmadan yaşarlar.

İŞ HAYATI

İkizler burcu kadını tek başına bir işe sahipse çok başarılı olabilir ancak ikizler kadını ile ortaklık düşünen kişi için bu başarı her zaman söz konusu olmayabilir. Çünkü ikizler kadını aniden değişebilen kararları ile birden ortaklıktan ayrılabilir ve siz yola tek başınıza devam etmek zorunda kalabilirsiniz. Pratik zekâsı kurnazlıkla birleşince ortak olduğu kişiye duymak istediği şeyleri söyleyebilir. Bu yüzden iş hayatında ikizler kadınına karşı dikkatli davranmak gerekir. Pratik zekâsı ile idareci yönü birleşince ortaya mükemmel bir yönetici çıkar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler