Kova Burcu Erkeği

Kova burcu erkeği, modern çağa ayak uydurabilen, geçmişe takılı kalmayan bir erkektir. Geldiği yeri, geleneklerini çok iyi bilir ancak kendisinin yaşam şartlarını zorlaştırmasına izin vermez. Medeni yaşam tarzı ile ırkçılığa, çifte standarda karşıdır. Bu tavırları ile savaşçı, baskılara boyun eğmeyen yönü ortaya çıkar. İnsanlar arasındaki eşitliğe inanır. İnsanların birbirinden üstün olan tek şeyin karakter olduğuna inanır ve insanlara statülerine, mesleklerine, maaşlarına, sosyal toplumdaki yerlerine göre farklı davranışlar sergilemez. Onun için dürüst, iyi niyetli, kendisine ve veresindekilere faydalı olan insan en önemli en üstün insandır. İnsanlarla arasındaki mesafeyi kendisi belirler. Kim hayatının hangi alanda durması gerekir buna kendisi karar verir. Dostlarını, iş arkadaşlarını, sevgililerini, eşini, komşusunu kısacası hayatındaki herkesi o seçer.

AŞK HAYATI

kova burcu erkeği

Aşk hayatında geçinilmesi çok kolay bir erkektir kova burcu erkeği. Çoğu kadının hayatında unutamadığı bir erkek olarak yerini alır. Modern bir erkek olan kova erkeği birlikte olduğu kadının olgun kaprissiz güler yüzlü olmasını ister. Nazlı kadını sever ancak kimsenin kaprisini çekemez. Cinselliğe çok düşkündür ve birlikte olduğu kadınla cinselliği mutlaka yaşamak ister. Cinsel uyum olmayan bir kadına âşık olamaz. Ama sırf cinsel uyum var Diye de bir kadına âşık olmaz. İlişkilerinde sadık bir erkektir. Aldatma ihtiyacı duyduğu kadınla ilişkisini zaten hemen bitirir.

SAĞLIĞI

Kova burcu erkeği, genel itibariyle çok sık hasta olan bir erkek değildir. Hasta olduğu dönemlerde de kimseye belli etmez. Güneşi doğal olarak da yaz mevsimini pek sevmez. Sıcaktan rahatsız olur. Enerjisi düşer.

İŞ HAYATI

Kova burcu erkeği iş konusunda biraz maymun iştahlıdır. Bugün doktor olmak ister ertesi gün öğretmen olmak isteyebilir. Bu yüzden çok çalışkan zeki bir erkek olmasına rağmen birkaç üniversiteyi yarım bırakmışlığı vardır. İş hayatında da kendisi için uygun olup olmadığını irdelemeden heves ettiği her işe girer bir süre sonra sıkılır ve hemen ayrılır. Bu yüzden çok sık iş değiştiren, bir iş de dikiş tutturamayan bir görüntü sergiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. serhat dedi ki:

    ya hayat çok garip geliyo bugünlerde insana hep o yüzden herşeyinize aynen diyorum

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler