Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak burcu erkeği, sinirli bir yapıya sahiptir. Kızdırdığınızda merhamet duygusunu tamamen yitirmiş bir oğlak burcu erkeği görebilirsiniz karşınızda. Karakter olarak içe dönük bir karaktere sahiptir. Kendi dünyasında yaşayan, utangaç, çabuk iletişim kuramayan ve hatta bazı oğlak erkekleri asosyal yapıdadırlar. Sır saklama konusunda çok güvenilir olan oğlak burcu erkekleri, aynı güveni karşısındaki insanlardan da beklerler. Çoğu zaman karamsar, bunalıma meyilli halleri vardır. Çok çalışkandırlar. Toplumdan, sosyal hayattan kopuk yaşadıkları için işlerine çok konsantre olurlar. Başarılarının en büyük sebebi budur. Tutumlu olan oğlak burcu erkeği, parasını çok iyi yatırımlarda değerlendirir. İsraf etmez ve israf eden insanlar birlikte yaşamaz. Çok çalışarak kazandığı parasını her zaman güvence altına alacağı yatırımlarda kullanır.

AŞK HAYATI

oğlak burcu erkeği

Oğlak burcu erkeği, utangaç yapısı yüzünden aşk hayatı pek hareketli değildir. İlk adımı her zaman karşısından beklerler. Çok zor başlarlar bir ilişkiye. Bu yüzden sahip oldukları ilişkiden kolay kolay vazgeçmezler. Sadık bir âşıktır oğlak burcu erkeği. İhanet etmez ve ihaneti de affetmez. Evcimen yapısı sayesinde evliliğe sıcak bakan bir karakterdir. İyi bir eş iyi bir babadır.

SAĞLIĞI

Bünyesi sağlamdır oğlak burcu erkeğinin. Kolay kolay hasta olmazlar. Olsalar bile ayakta atlatarak geçirirler hastalık dönemlerini. İçe dönük bir karakter oldukları için ruhsal hastalıklar yaşayabilirler. Bunalımlı halleri yüzünden depresyona meyillidirler.

İŞ HAYATI

Çok çalışkan olan oğlak burcu erkeği, başladığı işlerinde başarılı olur. Hırslı değildir, çok idealist değildir. Hayatın ona sunduğu iş imkânlarını çok çalışarak değerlendirir. Sosyal yönü gelişmemiş biri olan oğlak burcu erkeği hiç sıkılmadan işiyle meşgul olur hayatını işinin üzerine kurduğu dönemler vardır. Tek başına yapılan işlerde başarılı olur. Ekip çalışmalarına uyum sağlayamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler